Новости Ровно / Транспорт / Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швидких"
Тим часом, завдяки субвенціям з державного бюджету, як і минулоріч," />

Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швидких"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швидких" Парк автомобілів екстреної медичної допомоги в Україні цьогоріч поповниться новими "каретами" на 625 млн гривень. Частина автомобілів надійде і на Рівненщину.Тим часом, завдяки субвенціям з державного бюджету, як і минулоріч, "швидка" області стовідсотково забезпечена медикаментами. Також профінансовані майже у повному обсязі паливно-мастильні матеріали, запчастини, страхування водіїв та медичного персоналу і форма для них, - запевняють чиновники. А ще виділено мільйон гривень з обласного бюджету на центральну диспетчерську для усіх швидких Рівненщини.

11 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

Для рівнян закупили 35 нових «швидких»

Цього року державою було закуплено 35 автомобілів, які будуть обладнані за останнім словом техніки – планшетами, GPS-навігаторами тощо. До слова, Рівненщина отримала таких карет найбільше серед інших

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.