На відремонтованій ділянці Соборної вже є розмітка

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У понеділок до пізнього вечора, щоб встигнути все закінчити до дощу, шляховики наносили розмітку на новий асфальт на вулиці Соборній.

Також вони розпочали роботи з опорядження ділянки центральної вулиці Рівного. І вже стали завозити родючий ґрунт у спеціально передбачені для висадки газонів і огороджені бордюрами місця. Клумби і газони край дороги на Соборній на відтинку від Будинку офіцерів і аж до перехрестя з вулицями Вербовою й Старицького влаштували вперше. Досі там була просто смуга порепаного асфальту.
Сергій СНІСАРЕНКО
11 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Двори отримали новий асфальт

– Наш двір вже тридцять років не асфальтували, – з того часу, як здали будинок. Сьогодні – ремонтують! Ось там була баюра, а де ці чорні латки – такі ями, що можна було втрапити і поламати ноги! –

На вулиці Петлюри ремонт дороги

Сьогодні на вулицю Петлюри без особливої необхідності не радимо заїжджати водіям. Там йде ремонт дороги.

На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельн ...

Через будівництво магазину на місці колишнього кіоска просто під вікнами будинку №18-а по вулиці Кіквідзе у Рівному місцеві мешканці розпочали акцію протесту ще в суботу.

Одразу два ДТП сталися у Рівному на Соборній

Сьогодні, 13 лютого, приблизно по вулиці Соборній сталося одразу два ДТП.

Зима прийшла, а нового асфальту у Рівному так і нема

Верхній шар асфальту зняли на вулиці Соборній від Будинку офіцерів до вулиці Старицького та на перехресті вулиць Київська і Данила Галицького. Нагадаємо, роботи з поточного ремонту вулиці Соборної
Популярные новости