Новости Ровно / Транспорт / Транспортний податок за розкішні автомобілі поповнює місцеву скарбницю

Транспортний податок за розкішні автомобілі поповнює місцеву скарбницю

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку поточного року місцевий бюджет Рівного отримав 1,8 мільйони гривень транспортного податку, який сплатили платники Рівного, котрі володіють елітними легковими машинами.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Рівному Валентина Германа до законодавчо встановленого терміну працівниками сектору адміністрування майнових податків були підготовлені та надіслані власникам вартісних авто податкові повідомлення-рішення із зазначенням суми податку та реквізитів, необхідних для сплати такого податку. Сплачується сума податку фізичними особами – власниками авто протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації авто декларацію із розбивкою річної суми рівними частками щоквартально. Сплачують транспортний податок юридичні особи щокварталу авансовими внесками до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Нагадаємо, відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року №71-VIII в Україні запроваджено податок на майно, у складі якого передбачено транспортний податок. Ставка податку для легкових авто з об’ємом двигуна понад 3 000 кубічних сантиметрів та строком використання до п’яти років становить 25 тисяч гривень в рік.
29 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські платники єдиного податку стабільно поповнюють місцеву скарбницю

З початку поточного року платники Рівного – юридичні та фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 49,8 млн. грн. єдиного податку. З них юридичними

Рівняни по-новому сплачуватимуть податок на авто

Легкові автомобілі, віком до 5 років та об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., з 2015 року оподатковуватимуться. Як повідомив голова комісії з питань транспорту і зв’язку Рівненської міської

Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі декларацію подають не пізн ...

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»

Депутати Рівнеради встановили транспортний податок

На сесії Рівнеради заслухали питання про встановлення податку на розкішні авто.

Кожна дванадцята гривня у бюджеті Рівного – це плата за землю

З початку 2014 року до казни Рівного сплачено 41,5 мільйонів гривень плати за землю. В загальній сумі надходжень до місцевої скарбниці плата за землю становить понад 8 відсотків, — повідомили з ДПІ в
Популярные новости