Новости Ровно / Транспорт / У кінці травня вдруге порахують транспорт, що рухається центральною вулицею Рівного

У кінці травня вдруге порахують транспорт, що рухається центральною вулицею Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Щойно на прохання рівненських водіїв міська влада зняла обмеження руху по вулиці Соборній, як із просьбою протилежного змісту до влади звернулися до півсотні мешканців будинків, які знаходяться на центральній магістралі Рівного.

— Питання проїзду головною вулицею міста, — каже начальник управління транспорту та зв’язку Рівненського міськвиконкому Віталій Миронюк, — непросте. З одного боку, мешканці Соборної роками зверталися з проханням обмежити рух автомобільного транспорту вулицею, оскільки вони потерпають через загазованість. А з іншого – ще більше мешканців Рівного апелювали до міського голови, щоб відкрити проїзд. Особливо актуальним це питання стало зараз, коли вартість пального зросла більш як удвічі. По-друге, автомобілісти аргументували свої звернення тим, що у рівному останнім часом суттєво зменшився транспортний потік. А по-третє, порівнюють ситуацію з іншими містами, де проїзд центральними вулицями — відкритий. До того ж водіїв підтримало обласне управління ДАІ, яке виступило ініціатором відкриття руху по Соборній. Отож, міський голова Володимир Хомко це питання віддав на розгляд координаційної ради з безпеки руху, на засіданні якої прийняте рішення відкрити проїзд центральною вулицею Рівного на три місяці.

З того часу минуло більше місяця. У кінці травня планується організувати облік транспорту, який рухається Соборною. До слова, за даними, які ми мали раніше, центральною вулицею щодоби проїжджало майже 25 тисяч одиниць транспорту. До триденного моніторингу руху по Соборній залучимо студентів транспортного технікуму, а також активістів громадських організацій, які матимуть бажання. А потім отримані результати знову розглядатимуться на засіданні координаційної ради, яке відбудеться в червні, і на якому й буде прийнято остаточне рішення щодо руху транспорту по центральній магістралі Рівного.

До речі, редакція газети «7 Днів» провела опитування своїх читачів на предмет, що вони думають з приводу зняття обмеження руху по вулиці Соборній. Більшість, 45 відсотків, респондентів схвально відгукнулися про відміну обмежень, вважаючи, що таким чином урівняли в правах «мажорів» і звичайних водіїв. 25 відсотків – сказали, що це хороше рішення, яке дозволяє економити водіям пальне. Стільки ж (25 відсотків) висловилися проти такого рішення, оскільки, на їх думку, це призвело до більшої загазованості центральної вулиці. І нарешті 5 відсотків респондентів сказали, що їм байдуже.

Василь ГЕРУС
13 мая 2015 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Мешканці вулиці Кіквідзе висловилися за нову назву

Виконуючи завдання міського голови Рівного Володимира Хомка, працівники ЖКП «Сонячне» провели опитування мешканців привокзальної вулиці, що нині носить ім’я Васо Кіквідзе...

Проїзд у маршрутках із малим потоком пасажирів дорожчати не буде

Чи варто підвищувати вартість проїзду в малорентабельних міських маршрутках? Із цим дуже непростим питанням нарешті розібралися влада й перевізники. І, як не дивно, прийшли до спільного, та ще й

Рівняни розраховуватимуться за проїзд у транспорті пластиковими картками?

Єдиний квиток для проїзду у всіх видах громадськго транспорту - цілком реальна для Рівного ідея. Іноземний інвестор готовий вкласти в цей проект 6 мільйонів доларів. Щоправда поки така угода чекає

Злива у Рівному

У мережі Інтернет з'явилося відео, на якому зафіксовано як під час сьогоднішньої зливи рівнянин пливе вулицею Пересопницькою неподалік перехрестя з вулицею Петлюри.

Проїзд у маршрутках не подорожчає

Жоден член міськвиконкому Рівного не підтримав рішення про підвищення плати за проїзд з 2,50 до 3 гривень.
Популярные новости