Новости Ровно / Транспорт / На Рівненщині розпочалися цільові заходи «Номерний знак»

На Рівненщині розпочалися цільові заходи «Номерний знак»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На території України працівники Державтоінспекції розпочали цільові заходи, спрямовані на виявлення та проведення ретельної перевірки правомірності експлуатації транспортних засобів, номерні знаки яких встановлені з порушенням вимог Правил дорожнього руху. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.
Останнім часом набувають значного поширення випадки експлуатації водіями транспортних засобів, які не зареєстровані або не перереєстровані в установленому порядку, без номерного знака чи з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу. Також інколи водії керують автомобілями з номерним знаком, який закріплений у невстановленому для цього місці, перевернутим чи неосвітленими, що не дозволяє працівникам ДАІ чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів.

— У ході проведення заходів працівники ДАІ виявлятимуть транспортні засоби, номерні знаки яких встановлені з порушеннями вимог ПДР (закриті різного роду наліпками тощо). Також під пильним наглядом інспекторів ДАІ будуть автомобілі, які використовуються волонтерськими організаціями для зони АТО, щодо правомірності їх експлуатації поза межами Донецької та Луганської областей, — зазначає начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. — На порушників працівники ДАІ складатимуть адміністративні протоколи за частинами 6,7 статті 121 КУпАП.

У разі встановлення фактів невідповідності номерних знаків транспортних засобів записам у реєстраційних документах, або виявлення автомобілів, що перебувають у розшуку, працівники ДАІ затримуватимуть та документуватимуть факти правопорушення у встановленому законодавством порядку.
12 мая 2015 /
Источник: sfera-tv.com.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У ДАІ розповіли про нові номери і електронну сплату штрафів

Нові автомобільні номери з’являться в Україні в березні, але старі заміняти не обов’язково.

З середи треба їздити з включеними фарами

Працівники Державтоінспекції Рівненщини нагадують: з 1 жовтня на заміських дорогах транспортні засоби повинні рухатися з увімкненим світлом фар у денну пору доби.

Працівники ДАІ Рівненщини навчають дітей «Дорожній грамоті»

У рамках проведення заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!» працівники ДАІ продовжують проводити профілактичну роботу з підростаючим поколінням з безпеки дорожнього руху.

Два автомобілі-нелегали затримали працівники ДАІ Рівненщини

Працівники ДАІ Рівненщини протягом дня затримали два автомобілі, які перебували на території України поза митним контролем.

На Рівненщині кількість ДТП за участі мопедів зросла на 90%

Кількість аварій за участі двоколісних транспортних засобів в порівнянні з минулим роком зросла майже на 90 %. Лише в аваріях за участю мопедів вже загинуло 12 людей, 121 особа отримала травми