Новости Ровно / Транспорт / За сміттєвози ще не заплатили, а вже мають клопіт

За сміттєвози ще не заплатили, а вже мають клопіт

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Два сміттєвози вартістю понад мільйон гривень незабаром поповнять автомобільний парк комунального автопідприємства. Один з них вже знаходиться на території підприємства, другого ще навіть не забрали у продавця. Однак тепер начальник КАТП-1728 Ростислав Кралюк змушений доводити, що тендер, на основі якого проводилася закупівля автомобілів, був прозорим і порушень під час його проходження не знайшли. А все через громадського активіста Святослава Клічука, який у своєму блозі піддав критиці комунальників і зазначив, що вони свідомо переплатили за кожен сміттєвоз по 100 тисяч гривень.

Ростислав Кралюк вирішив розставити «всі крапки над і» й запросив журналістів на «круглий стіл», де розповів про нюанси проведення зазначених тендерів.

– Ми вже 15 років не оновлювали наш автопарк, – запевнив присутніх начальник комунального автотранспортного підприємства. – Останній сміттєвоз купували в 1999-му. Зрозуміло, що нові машини для вивезення сміття нам дуже потрібні. Перший тендер на купівлю сміттєвозу ми запланували на липень минулого року. Але він не відбувся через відсутність пропозицій. Другий проводили вже у жовтні. Участь у ньому взяли тільки дві фірми: ПП «ВКП Альфатекс» і ТзОВ «Мега-Інвест». Хочу сказати, що тендер був абсолютно прозорим: ми відправили відповідні листи в управління комунального господарства і в управляння держслужби боротьби з економічною злочинністю, надавали й запит в управління юстиції щодо цих підприємств, дотримувалися усіх необхідних критеріїв, всі документи розглядалися колегіально. Тільки після дотримання усіх необхідних процедур учасники тендеру були допущені до економічної оцінки конкурсних торгів. В результаті перевагу отримало приватне підприємство, яке виставило нижчу ціну. А те, що блогер стверджує щодо завищеної вартості – неправда. Справа в тому, що ціни на сайті підприємства регулюються в ручному режимі залежно від курсу долара. На той час вартість сміттєвоза на ПП «Альфатекс» була 80 тисяч долларів, у гривнях це мільйон 70 тисяч. А у ТзОВ «Мега-Інвест» ціна такої ж машини становила мільйон 216 гривень. Зрозуміло, що ми надали перевагу першому підприємству. І не тільки не переплатили, а й зекономили.

Аналогічно проходив і другий тендер, який відбувся у листопаді минулого року. У ньому теж виграло ПП «Альфатекс».

На цей час КАТП заплатили тільки частину коштів за сміттєвози. Це машини із заднім завантаженням на базі МАЗів, які мають екологічний клас «Євро-3» і «Євро-4». Першу частину їх вартості – 800 тисяч гривень оплатили минулого року, на цей час борг перед продавцем становить 270 тисяч гривень і його планують погасити не раніше березня. Один із сміттєвозів вже знаходиться на території КАТП, але документів на нього немає і він ще не може використовуватися за призначенням.

Неля ЗАБОЛОТНА
22 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана

Тендер на пасажирські перевезення проминув незвично тихо

У Рівному відбувся тендер, який розподілив міські маршрути на 2015 рік.

Місто придбало новий сучасний сміттєвоз для вивозу відходів із «Євроконтейн ...

З природоохоронного фонду міста для „КАТП 1728” в 2014 році було виділено кошти на придбання нового сучасного сміттєвоза. Після проведення тендеру та додержання процедури, передбаченої Законом

У Рівному нанесуть 40 кілометрів розмітки

Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому провело тендер на нанесення та відновлення дорожньої розмітки на вулицях Рівного.

У Рівному закупили 220 контейнерів для сміття

Цими днями у Рівненському комунальному підприємстві „КАТП 1728” було проведено тендер по закупівлі 220 оцинкованих контейнерів для збору сміття євро зразка ємністю 1,1 куб.м.