Новости Ровно / Транспорт / У місто повернеться перший автобус

У місто повернеться перший автобус

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному повторно засідав конкурсний комітет, щоб визначити перевізників, які надаватимуть послуги з перевезення пасажирів.

На конкурс вийшли три претенденти, які змагалися поміж собою за п’ять конкурсних лотів, до яких увійшли двадцять п’ять міських маршрутів. Їм довелося погодитися з вимогами конкурсної комісії з транспорту і зв’язку як щодо офіційного праце­влаштування водіїв, так і застосування навігаторів.

– Порадувало, що знайшовся претендент на автобусний маршрут № 1, – вважає головним досягненням тендеру начальник управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. – Він буде перевозити пільговиків усіх категорій без обмежень, ще й новесеньким зручним автобусом. А взагалі-то тендер пройшов практично без непорозумінь, і його результатами всі сторони задоволені.

Сергій СНІСАРЕНКО
16 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Визначились перевізники, які возитимуть рівнян

Повторне засідання конкурсного комітету по визначенню перевізників, які надаватимуть послуги з перевезення пасажирів, відбулося сьогодні у Рівному. На конкурс було виставлено три претенденти, які між

У Рівному відновлюють роботу двох автобусних маршрутів

Так, вже невдовзі на вулицях міста знову з’являться пасажирські мікроавтобуси під №2, які курсуватимуть за маршрутом «Північне кільце — Торгові центри».

У Рівному з’явиться новий тролейбусний маршрут

Новий маршрут має з’єднати район Ювілейний та автовокзал.

Тендер на пасажирські перевезення проминув незвично тихо

У Рівному відбувся тендер, який розподілив міські маршрути на 2015 рік.

Рівненські перевізники виставили на конкурс 60 маршруток

60 мікроавтобусів було представлено на огляд транспортних засобів для роботи на маршрутах у Рівному. Всі вони у нормальному технічному стані. Про це повідомив голова постійної комісії транспорту і
Популярные новости