У Рівному введено новий тролейбусний маршрут — № 10

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Він сполучає Мототрек з Ювілейним через Автовокзал. Особливість цього маршруту в тому, що тролейбус не заїжджає на РЗВА, а курсує прямо по вулиці Соборній.

Аби на вулиці Рівного виїхала «десятка» провели реконструкцію контактних мереж, на що витратили більше трьохсот тисяч гривень.

На вулиці міста цей тролейбус у понеділок зранку виїхав прикрашений кульками в салоні.

Анатолій Мічуда, водій: «Перший же день…як то кажуть, треба перерізати стрічку, то ми хоть так прикрасили. Увагу привертаємо. Діти радіють».
У Рівному  введено новий тролейбусний маршрут —  № 10

Курсує «десятка» за маршрутом «Мототрек-Автовокзал-Ювілейне». Його особливість в тому, що тролейбус не буде заїзджати на РЗВА. Для цього навіть провели реконструкцію контактних мереж в районі Будинку офіцерів. Водій Анатолій Мічуда на рейсі вже пробув пів дня. Каже, пасажирів не дуже багато, однак переконаний — це лише початок.

Анатолій Мічуда, водій: «Немає того напливу який повинен бути. Можливо пов’язано що було мало інформації, або що понеділок — нема базара. Мало людей ще знає. Але заходять і розпитують куди їдемо.»

А от рівнянин Ростислав Похожай про відкриття нового тролейбусного маршруту знав. Розповідає, дня коли на вулиці Рівного виїде «десятка» з сусідами по будинку чекали з нетерпінням.

Ростислав Похожай, рівнянин: » Щоб їхати в місто завжди сідаємо на Радіозаводі. І сусідка каже, як же добре шо відкрили новий маршрут, тепер тролейбус їде на Ювілейне. Сідаю на радіозаводі і без проблем. Дуже прекрасний маршрут.»

Курсуватимуть тролейбуси з інтервалом до дев’яти хвилин. Загалом же, аби дістатися з початкової зупинки — Мототрек, до кінцевої — Князя Острозького тролейбусу потрібно витратити майже годину.

Валентин Ткачук, директор «Рівнеелектроавтотранс»: » Виїхали десять тролейбусів. Наші спеціалісти проводять обстеження і ми вже бачимо що є успіхи, значить ми потреби задовільнили.»
13 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному з’явиться новий тролейбусний маршрут

Новий маршрут має з’єднати район Ювілейний та автовокзал.

У Рівному пустили тролейбуси з безкоштовним інтеренетом

Перші чотири з десяти тролейбусів, що наше місто закупило в місті Любліні, уперше вийшли сьогодні на рівненський маршрут № 1. Машини не нові, їм по 15-18 років. Але вони помітно краще виглядають за

Сімсот тисяч на тролейбус-дуобус

Депутати Рівнеради внесли зміни до міського бюджету.

У Рівному з’явиться 10 польських тролейбусів

Місту обійдуться вони у мільйон гривень.

У Рівному нетверезий водій легковика в’їхав у маршрутку з пасажирами [ПОДРО ...

Троє людей опинились на лікарняних ліжках. Автопригода сталася ввечері на вулиці Білій.
Популярные новости