Новости Ровно / Транспорт / Кількість перевірок рівненських суб’єктів господарювання зменшилась

Кількість перевірок рівненських суб’єктів господарювання зменшилась

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Щороку робота територіальних органів ДФС спрямовується на зменшення загальної кількості планових перевірок. Першочергово до таких перевірок включаються суб’єкти господарювання, які декларують збитки або сплачують незначні суми податку на прибуток, так звані підприємства — «мінімізатори».

Зокрема, протягом 11 місяців 2014 року працівниками управління податкового аудиту ДПІ у м. Рівному проведено 369 перевірок, що майже вдвічі менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Незважаючи на значне зменшення кількості планових та позапланових перевірок у поточному році, за їх результатами до Державного бюджету донараховано узгоджених податкових зобов’язань понад 11,2 млн. грн. Станом на 1 грудня цього року зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на загальну суму 28,9 млн. грн. та донараховано 4,6 млн. грн. податку на прибуток.
24 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

12 кримінальних проваджень порушили цьогоріч працівники відділу внутрішньої ...

Співробітники відділу внутрішньої безпеки ДФС у Рівненській області протягом 11-ти місяців 2014 року взяли участь у проведенні 169-ти службових перевірок та розслідувань, з яких у 64-х випадках

Платники Рівного сплатили до бюджету понад 88 млн. грн. податку на прибуток

Саме така сума податку на прибуток надійшла у січні-жовтні 2014 року до Державного бюджету від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному.

«Ризикові» підприємства на особливому контролі

Фахівці управління податкового аудиту ДПІ у м. Рівному з початку цього року провели 315 перевірок суб’єктів господарювання.

Бухгалтеру на замітку: що необхідно знати про операції, котрі є контрольова ...

Перелік господарських операцій, які визнаються контрольованими, встановлено підпунктом 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України.

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.
Популярные новости