Новости Ровно / Транспорт / Місто придбало новий сучасний сміттєвоз для вивозу відходів із «Євроконтейнерів»

Місто придбало новий сучасний сміттєвоз для вивозу відходів із «Євроконтейнерів»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З природоохоронного фонду міста для „КАТП 1728” в 2014 році було виділено кошти на придбання нового сучасного сміттєвоза. Після проведення тендеру та додержання процедури, передбаченої Законом України «Про державні закупівлі» переможець, приватне підприємство «Виробничо-комерційне підприємство «Альфатекс» з міста Кременчук Полтавської області транспортувало сміттєвоз в місто Рівне.

Даний автомобіль після проведення оплати буде задіяний для вивозу твердих побутових відходів із «Євроконтейнерів» ємкістю 1,1 м³ .

Про це повідомив директор підприємства „КАТП 1728” Ростислав Кралюк.
25 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські комунальники придбали нові бельгійські клітки для собак

КАТП 1728 придбало в жовтні поточного року просторі та зручні клітки SAVIC (Бельгія) для транспортування собак на стерилізацію та повернення на попереднє місце перебування.

Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садо ...

Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садочок – № 8, та додаткові групи у дошкільному закладі № 42.

У Рівному закупили 220 контейнерів для сміття

Цими днями у Рівненському комунальному підприємстві „КАТП 1728” було проведено тендер по закупівлі 220 оцинкованих контейнерів для збору сміття євро зразка ємністю 1,1 куб.м.

Чи буде на Рівненщині підприємство по утилізації небезпечних відходів?

Чи буде у Тинному підприємство з утилізації небезпечних відходів? Це питання сьогодні розглядали члени спеціальної комісії Рівнеради. Категорично проти будівництва виступила громада села. Цими

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх
Популярные новости