Новости Ровно / Транспорт / Рівненські перевізники виставили на конкурс 60 маршруток

Рівненські перевізники виставили на конкурс 60 маршруток

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
60 мікроавтобусів було представлено на огляд транспортних засобів для роботи на маршрутах у Рівному. Всі вони у нормальному технічному стані. Про це повідомив голова постійної комісії транспорту і зв’язку Рівнеради Святослав Євтушенко.

— Далі, в середу 12 листопада о 14 годині, відбудеться конкурс, на якому визначатимуть перевізників, що надаватимуть послуги з перевезення пасажирів у місті найближчі 5 років. На засіданні конкурсного комітету детально розглядатимуть інформацію про кожного перевізника, чи відповідають вони всім необхідним критеріям і після цього обиратимуть переможця. Запрошуємо на засідання комісії журналістів та зацікавлених осіб, — зазначив Святослав Євтушенко.
10 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні в Рівному — традиційний конкурс «Червона калина»

Сьогодні о 13:30 у Рівному відбудеться загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю „Червона калина-2014”.

Найбільше пасажирів перевозять автотранспортом

За січень–серпень 2014 р. послугами пасажирського транспорту в області скористалося 86,9 млн. пасажирів, що становить 99,6% обсягів січня–серпня 2013 р.

Водії та перевізники маршруток Рівненщини ще місяць будуть під пильним оком ...

В області продовжено профілактичні заходи на пасажирському транспорті «Автобус – 2014».

Рівненські перевізники заявляють, що влада винна їм 30 мільйонів гривень

«Майже 30 мільйонів гривень має заплатити перевізникам Міська рада міста Рівне тільки за регулювання тарифу на міські перевезення пасажирів. Така ціна вчорашнього рішення виконавчого комітету

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.