Новости Ровно / Транспорт / Автобусні зупинки та мости Острозького району – у кольорах національного прапора

Автобусні зупинки та мости Острозького району – у кольорах національного прапора

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У селі Сіянці Острозького району автобусна зупинка розмальована синьо-жовтою фарбою та прикрашена квітами. Ініціатором такого вигляду споруди стала активна, патріотично налаштована, сільська молодь, розповіли в райдержадміністрації. Вони за власний кошт закупили фарбу та самі виконали усю роботу. На центральній стіні зупинки молоді люди написали уривок із вірша «Кавказ» Тараса Шевченка: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».

Кольору національного прапора України відтепер і мости сіл Вельбівно та Сіянці. Патріотичний вигляд має міст на в’їзді в місто Острог з Нетішинського напрямку. Водночас школярі села Тесів намалювали національний прапор та написали «Слава Україні!» просто на асфальтованому шляху.
22 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному буде зупинка із "зеленим дахом"

Проект зупинки з "зеленим дахом" у Рівному вже готовий. Втілити таку ідею у життя вдалося Андрію Шевчуку.

У Дубно реконструюватимуть "Міст - прапор"

"Міст - прапор" у Дубно реконструюватимуть. Принаймні такі плани у міської влади. Капітальний ремонт мосту через річку Іква планували ще минулого року. Проте тоді не вистачило коштів. Цьогоріч міст

Рівне стало синьо-жовтим

Активісти руху "Флешмоб Рівне" перефарбувало знак при в'їзді у місто зі сторони Сарн у кольори національного прапора.

На Рівненщині з'явився ще один жовтоблакитний міст [ФОТО]

У суботу, 7 червня, активна молодь міста Дубна, підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, розфарбувала у кольори національного прапора міст, що знаходиться по вулиці Садовій.

На Рівненщині на зупинці знайшли тіло чоловіка

Поблизу зупинки громадського транспорту, що на вулиці Бузковій дачного масиву «Західний» у селі Нова Українка, Рівненського району 9 лютого виявили тіло чоловіка. Як повідомили у Рівненському РВ УМВС
Популярные новости