Водії ігнорують безкоштовну стоянку на вул. 16 липня

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Автостоянка на вулиці 16 Липня у Рівному навпроти лікувально-діагностичного центру, яка до цього майже рік була порожня, не використовується водіями за призначенням. Вони просто її ігнорують і паркують свої автомобілі на тротуарі у два ряди.

Таке нахабство обурює рівнян, тож вони просять навести тут лад і привчити водіїв до порядку.
- Найближчим часом ми тут встановимо бетонні обмежувачі руху у формі конусів, які фізично перешкоджатимуть водіям заїжджати на тротуар. Таким чином ця проблема вирішиться. А все через те, що Законом не заборонено паркуватися на тротуарі, — уточнив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Нагадаємо, близько місяця тому запрацювала згадана вище автостоянка. Для зручності автовласників в’їзд до останньої було заасфальтовано, а на тротуарі покладено нову бруківку. Якщо раніше стоянка була платною, то наразі платити за її використання вже не треба.

Нагадаємо, потреба у відкритті стоянки була зумовлена захаращеністю тротуарів поблизу діагностичного центру автотранспортними засобами. Наразі навколо парковки встановлено паркан, який уже на цьому тижні буде розмальований вихованцями Рівненської дитячої художньої школи.
03 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Триває благоустрій вулиці 16 липня

У Рівному завершилися роботи з вимощування тротуару бруківкою на вулиці 16 липня зі сторони Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

У Рівному на 16 липня відкрили безкоштовну автостоянку

Автостоянка на вулиці 16 Липня у Рівному навпроти лікувально-діагностичного центру, яка до цього майже рік була порожня, на початку цього тижня знову запрацювала. Для зручності автовласників в’їзд до

На Рівненщині старателі знову перекрили трасу

Майже кілометровий затор утворився на дорозі Київ -Коваль поблизу перехрестя сіл Клесів -Федорівка. Причиною цього стало те, що сьогодні близько 14 години старателі знову перекрили трасу.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.
Популярные новости
Loading...