Проїзд у маршрутках із малим потоком пасажирів дорожчати не буде

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чи варто підвищувати вартість проїзду в малорентабельних міських маршрутках? Із цим дуже непростим питанням нарешті розібралися влада й перевізники. І, як не дивно, прийшли до спільного, та ще й приємного для пасажирів висновку: не варто.

Про це впевнено поінформувала міського голову та членів виконкому виконувач обов’язків начальника управління транспорту і зв’язку Тетяна Мартинюк:

– Малорентабельних маршрутів у місті шість. Усі вони зв’язують із центром Басів Кут, а два – ще й Золотіїв. Якщо підвищити на них тарифи, то сідатимуть лише пасажири на околицях, а ті, кому потрібно проїхати кілька зупинок центральними вулицями, оберуть дешевший транспорт. І ці маршрути стануть взагалі збитковими. Тож перевізники самі відмовилися від вибіркового підвищення ціни.

Є в такого рішення й інше, соціальне підґрунтя. Ні в Басів Кут, ні в Золотіїв упевнено рентабельні маршрутки не ходять. Тож, ухваливши рішення підвищити ціну на квитки для маршрутів №№ 33, 37, 40, 43, 44, 63, міські мужі завдали б утиску мешканцям двох мікрорайонів.

Відтак вартість проїзду на всіх рівненських маршрутах буде єдиною. Наразі – 2,50. А далі – час покаже. Адже ціна солярки знову підскочила.

Сергій СНІСАРЕНКО
21 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Проїзд у маршрутках не подорожчає

Жоден член міськвиконкому Рівного не підтримав рішення про підвищення плати за проїзд з 2,50 до 3 гривень.

У Рівному проїзд в маршрутках таки буде 3 гривні?

Наша пісня гарна й нова - розпочнемо її знову. І хоч пісня про підняття вартості проїзду у рівненських маршрутках до трьох гривень не нова, та й нових поворотів у цьому сюжеті не передбачалося,

Рівненські перевізники заявляють, що влада винна їм 30 мільйонів гривень

«Майже 30 мільйонів гривень має заплатити перевізникам Міська рада міста Рівне тільки за регулювання тарифу на міські перевезення пасажирів. Така ціна вчорашнього рішення виконавчого комітету

У Рівному розгорілась "війна" за вартість проїзду у маршрутках [ВІДЕО]

Скандали, звинувачення, заклики та навіть шантаж. Саме так сьогодні у Рівному вирішували скільки має коштувати проїзд у міських маршрутках. Перевізники наполягали на збільшенні ціни, а їх

Перевізники Рівненщини страйкуватимуть

Перевізники Рівненщини обіцяють страйкувати, якщо влада не погодиться збільшити вартість проїзду у маршрутках.
Популярные новости
Loading...