Новости Ровно / Транспорт / У Рівному нанесуть 40 кілометрів розмітки

У Рівному нанесуть 40 кілометрів розмітки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному нанесуть 40 кілометрів розмітки
Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому провело тендер на нанесення та відновлення дорожньої розмітки на вулицях Рівного. Вигарло торги ТзОВ "Колор С.І.М.". До кінця цього року воно повинне буде нанести трохи більше 40 кілометрів розмітки на шляхах міста.

Із міського бюджету "Колор С.І.М." отримає понад 211,9 тис. грн. Підприємство зареєстроване у Клевані та належить Зої Іващук.

На торгах також взяла участь підприємець Лілія Гереженівська, проте запропонована нею сума була на близько сім тисяч гривень більшою.
08 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Вісім церков Рівного отримають гроші з міського бюджету

Загалом на них планують витратити з бюджету розвитку міста 430 тисяч гривень. Про це пише ((http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=52931)(Рівне Вечірнє)).

На святкування 9 травня у Рівному запланували витрати... більше 300 тисяч

321, 6 тисяч гривень запланували витрати з міського бюджету Рівного на святкування 9 травня. Про це з міської ради повідомили у відповідь на запит голови ГО "Берегиня Рівненська" Олександра

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства

У Рівному продовжать демонтувати незаконні тимчасові споруди

Рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» ухвалили на своєму засіданні члени Рівненського міськвиконкому. Зараз планують знести ще 6 незаконно
Популярные новости