Новости Ровно / Транспорт / Рівняни розраховуватимуться за проїзд у транспорті пластиковими картками?

Рівняни розраховуватимуться за проїзд у транспорті пластиковими картками?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівняни розраховуватимуться за проїзд у транспорті пластиковими картками? Єдиний квиток для проїзду у всіх видах громадськго транспорту - цілком реальна для Рівного ідея. Іноземний інвестор готовий вкласти в цей проект 6 мільйонів доларів. Щоправда поки така угода чекає остаточного рішення міської влади. У чому ж перевага єдиного квитка, та які є застереження - у сюжеті "Першого Місцевого".Такі звичні для рівнян тролейбуси вже скоро зможуть поєднати минуле і майбутнє. 30-річні й ще стаіші "рогаті" обладнають автоматизованими системами збору плати за проїзд. Якщо, звісно, міська влада, підпише договір з південнокорейською компанією. Встановити систему планують на 431 транспортному засобі. Та почати обіцяють саме з тролейбусів.

Інвестори запевнють: система спростить користування громадським транспортом. Адже платити доведеться в залежності від відстані і кількості пересадок. А ще дозволить чітко фіксувати кількість пільговиків, яким картки обіцяють видати безкоштовно, та "зайців".

В чому ж інтерес південно корейців? Вони претендують на 6 відсотків від сплаченої з картками суми. На відшкодування затрат. Проте це зовсім небагато, переконує представник фірми. Адже із запровадженням єдиного квитка на всі види транспорту у перевізників надходження зростуть на 20 відсотків. Самі ж перевізники ніби не проти нововведень, та мають застереження.

Окрім того проект передбачає закупівлю інвестором 50 нових тролейбусів для Рівного. Та це згодом. Після того як Рівне отримає систему одного квитка.

30 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному чекають інвестицій в 73 мільйони на єдиний квиток у транспорті

Завтра у Рівному, 29 липня о 12-ій годині в конференц-залі готелю «Мир» відбудеться презентація-обговорення інвестиційної програми перетворення міського транспорту через систему «Єдиний квиток».

У Рівному хочуть перетворення міського транспорту

Завтра у Рівному, 29 липня о 12:00 годині в конференц-залі готелю "Мир" відбудеться презентація-обговорення інвестиційної програми перетворення міського транспорту через систему "Єдиний квиток".

У Рівному оголосили конкурс ідей на найкреативніші зупинки міського транспо ...

До участі запрошуються всі архітектори або просто фанати архітектури. Мета конкурсу - пошук неординарної ідеї для зупинки громадського транспорту для подальшої її реалізації в місті Рівне.

Нові тролейбуси для Рівного придивилися у Любліні

Тролейбусний парк Рівного вже незабаром може поповнитись. Десяток тролейбусів уже пригледіли у Польщі та навіть знайшли гроші на них у бюджеті. Проте про саму купівлю та приїзд їх у Рівне чиновники

Рівненські перевізники заявляють, що влада винна їм 30 мільйонів гривень

«Майже 30 мільйонів гривень має заплатити перевізникам Міська рада міста Рівне тільки за регулювання тарифу на міські перевезення пасажирів. Така ціна вчорашнього рішення виконавчого комітету
Популярные новости