На Рівненщині військових ремонтників зі сходу України зустріли обіймами та гарячими поцілунками

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщину із районів виконання завдань антитерористичної операції повернулася виїзна ремонтна бригада Центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України.

Разом з начальником Центральної артилерійської бази озброєння полковник Олександром Сваринцевичем бійців зі сходу України зустрічали народний депутат Верховної Ради України Сергій Євтушок, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, близько сотні мешканців міста, волонтерів, громадських активістів, рідних і близьких.
На Рівненщині військових ремонтників зі сходу України зустріли обіймами та гарячими поцілунками

Звертаючись до присутніх полковник Олександр Сваринцевич зазначив, що пишається своїми підлеглими, які в черговий раз підвищили боєготовність військових частин відремонтувавши більше двох сотень різних зразків ракетно-артилерійського озброєння.
Під час урочистостей він подякував офіцерам, старшинам та сержантам військової служби за контрактом за старанність, професіоналізм, сумлінне виконання службових (бойових) завдань та вручив їм грамоти від керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
Святкову атмосферу, що панувала тут додали музика, квіти, посмішки крізь сльози радості, оплески і вигуки подяки й захоплення своїми героями. А родзинкою зустрічі захисників українського народу стали обійми та гарячі поцілунки дружин військовослужбовців.

– «Дякуємо вам, наші рідненькі! – Звернулась до всіх дружина бійця, який щойно приїхав Оксана. – Нехай скоріше довгоочікуваний мир прийде на всю українську землю, і кожен військовий повернуться до мирного життя в коло коханих, рідних і друзів! Ми пишаємося вами!
На завершення заходу творчий колектив районного будинку культури подарував присутнім концертну програму.
З метою продовження виконання ремонтних робіт в інтересах сил АТО на заміну групи, що приїхала на Рівненщину, на Схід України вже прибули дві виїзні ремонтні бригади Центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України.

Офіцер прес-служби Міністерства оборони України
в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
17 февраля 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині зустріли працівників ДАІ, які повернулися із зони АТО

11 листопада 2014 року повернулися із зони антитерористичної операції працівники ДАІ Рівненщини, які місяць несли службу з підтримання безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку на сході

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

У Рівному військові ремонтують техніку для АТО

У Рівному особовий склад батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проводить обслуговування та ремонт військової техніки, яка постійно залучається до перевезення

Рівненські ремонтники відновлюють артилерійське і зенітне озброєння

На Рівненщині у ремонтній військовій частині Збройних Сил України триває відновлення артилерійського і зенітного озброєння та обслуговування стрілецької зброї для армійських підрозділів, які діють

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,
Популярные новости