На Дубенщину повернувся позашляховик із зони АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ще в січні цього року жителі с. Івання, підприємці - Анатолій Ярощук та Петро Гуменюк подарували позашляховик “Хюндай Галопер” для військовослужбовців в зоні АТО. Автомобілем керував та опікувався весь цей час боєць 93 механізованої бригади Андрій Денисюк, наш земляк — смижанин.

Усі 9 місяців в автомобілі знаходилась ікона, яка оберігала захисників України. Ікону урочисто передано на зберігання голові Дубенської райдержадміністрації Юрію Парфенюку.

Наразі Андрій — демобілізований, автівку повернув назад на Дубенщину.

За дорученням голови райдержадміністрації автомобіль буде відремонтовано та передано в зону АТО для подальшого виконання бойових завдань.
06 октября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Бійці «Горині» просять рівнян не нагнітати ситуацію у соцмережах

Із зони АТО повернувся в.о. головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненщини Андрій Бортнік. Він возив на Схід у місця дислокації батальйону «Горинь» та 51-ї

Дубенщина підтримує своїх у 51-й бригаді

У 51-й Володимир-Волинській бригаді, яка перебуває в зоні АТО, проходять службу 30 жителів Дубенського району.

Під час виконання бойових завдань у зоні АТО загинув 29-річний рівнянин

Сьогодні стало відомо, що загинув під час виконання бойових завдань у зоні АТО рівнянин Ігор Волошин, 1985 року народження. Він служив в одному з батальйонів Дніпропетровщини.

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.
Популярные новости