Рівнерада відмовила учаснику АТО, який вже отримав землю

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вільну ділянку між будинками №№ 32 і 34 на вулиці Павлюченка вирішили не надавати учасникові АТО, який подав до міської ради клопотання про затвердження проекту землеустрою на цю землю.

З’ясувалося, що цей чоловік вже отримав 1,8 гектара землі в Рівненському районі, а на вулиці Павлюченка претендує на ту землю, якою користуються інші люди. Крім того, у сесійній залі прозвучав і такий аргумент. Попередні рішення Рівнеради передбачали не робити різниці між учасниками АТО і виділяти всім земельні ділянки в одному масиві. Виняток депутати погодились зробити лише для сімей загиблих, яким надали можливість отримати вільні ділянки в забудованій частині міста.
18 сентября 2015 /
Источник: Людмила МОШНЯГА
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Отримати землю у Рівному зможуть лише ті учасники АТО, які мають прописку

Дата рівненської прописки має бути ранішою, за дату призову. Тобто якщо військовий довгий час проживає у Рівному, але прописаний в іншій області, то тут він ділянку не отримає.

На Рівненщині 37 сімей військовослужбовців–учасників АТО оформили землю у в ...

На сьогодні у Рівненській області 164 сім’ї військовослужбовців – учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 28,8 гектарів.

Супермаркет «Новус» нарешті узаконює землю, на якій стоїть

У сесійній залі Рівнеради часто нарікали на те, що власники великих супермаркетів на території міста уникають сплати оренди за землю, на якій розташовані їхні торгові об’єкти. Зрештою під тиском

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

Рівнерада відмовила підприємцю у землі

Міськрада відмовила приватній фірмі у продовженні оренди земельної ділянки на Пересопницькій, 58.
Популярные новости