Новости Ровно / АТО в Украине / Перинатальний центр передав швидку рівненському спецпідрозділу ЗСУ

Перинатальний центр передав швидку рівненському спецпідрозділу ЗСУ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненщина продовжує допомагати своїм захисникам. Сьогодні колектив Рівненського обласного перинатального центру передав військовим з підрозділу спеціального призначення «Тіні» відреставрований автомобіль швидкої допомоги.

Як розповіла головний лікар Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікєєва, старий УАЗ медики вирішили передати військовим ще влітку. Адже за призначенням його вже не використовували.
- Депутати обласної ради на сесії дозволи нам цей автомобіль списати, а ми тим часом власними силами взялись його відновлювати. Спільними зусиллями все вийшло. За порадою волонтерів «Допомога армії – Рівне» вирішили передати його місцевому спецпідрозділу Збойних сил України «Тіні». Тим часом колектив медичного закладу зібрав теплі речі, медикаменти та продукти для захисників України, — зауважила Вікторія Єнікєєва.

Військові наголошують, що потреба в автомобільному транспорті є значна. Тому кожний автомобіль для виконання бойових задач не буде зайвим.

- Даний УАЗ ми використовуватимемо для медичного забезпечення нашого підрозділу. Для оперативнішої роботи медиків на передовій. Евакуації поранених. Дуже вдячні колективу перинатального за підтримку та розуміння потреб військових, — наголосив представник спецпідрозділу «Тіні» Андрій Слюсар.

Тим часом голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зауважив, що це вже не перший автомобіль, який комунальні заклади області передають у Збройні сили України за власною ініціативою. Переконаний, що медики підтримуватимуть військових і надалі.
13 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міська рада спільно з ОДА збирають теплі речі для бійців АТО

Держслужбовці Рівненської обласної державної адміністрації та працівники виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішили спільними зусиллями зібрати для бійців АТО светри, тепле взуття, шапки,

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

Рівненські активісти заблокували швидку з працівниками ОДА

Під стінами рівненської ОДА громадські активісти заблокували виїзд швидкої.
Популярные новости