Новости Ровно / АТО в Украине / Кров рівнян рятуватиме життя поранених в АТО

Кров рівнян рятуватиме життя поранених в АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутати збираються дозволити обласній станції переливання крові безоплатно передавати кров для поранених українських воїнів.

– Оскільки комунальний заклад «Рівненська обласна станція переривання крові» фінансується з обласного бюджету, препарати донорської крові безплатно могли передаватися лише в заклади обласної комунальної власності. Але зараз не час для бюрократії, тому на найближчій сесії 27 лютого ми маємо надати дозвіл на те, щоб ті заклади в інших регіонах країни, де лікуються бійці, могли б за потреби отримувати донорську кров з Рівненщини безкоштовно, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

За інформацією обласної станції переливання крові, цей заклад може за потреби передати на лікування бійців 300 літрів свіжозамороженої плазми, до 50 літрів еритроцитів, 250 літрів 10-процентного розчину альбуміну.
06 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Наступного року може збільшитися фінансування обласної лікарні

Про це заявив голова облради Михайло Кириллов під час вручення почесних грамот медичним працівникам ортопедо-травматологічного відділенняРівненської обласної клінічної лікарні з нагоди 55-річчя від

500 тисяч гривень виділили сім’ям загиблих учасників АТО з Рівненщини

Саме стільки, на пленарному засіданні обласної ради, виділили депутати на допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції з Рівненщини.

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

У Рівному розмотали клубок "донорської крові"

Напередодні Дня Донора, який відзначають 14 червня, на центральному майдані Рівного провели ((http://rivne1.tv/Info/?id=35869)(флешмоб.))

У Рівному військові здадуть кров для поранених на київському майдані

У військових частинах оперативного командування “Північ” Збройних Сил України, які дислокуються у Рівному, прийнято рішення щодо добровільної здачі крові для постраждалих в протистоянні на майдані в
Популярные новости