Новости Ровно / АТО в Украине / Військові щодня інформуватимуть про ситуацію в зоні АТО

Військові щодня інформуватимуть про ситуацію в зоні АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному, на базі управління оперативного командування «Північ» започатковуються щоденні брифінги з питань інформування громадськості про стан справ в зоні відповідальності військ ОК «Північ», які виконують завдання в рамках антитерористичної операції на сході України.

Медіа-заходи проводитимуться щодня починаючи з 4 лютого 2015 року о 11:00 крім суботи та неділі за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 2, управління оперативного командування «Північ». Просимо прибувати журналістів на КПП №2 о 10:45.

Також, щоп’ятниці о цій же порі відбуватимуться брифінги за участі посадових осіб Рівненського обласного військового комісаріату щодо перебігу чергового етапу часткової мобілізації на Рівненщині.

Контактні особи: начальник прес-центру ОК «Північ» підполковник Анатолій Прошин – (067)3601707; офіцер Регіонального медіа-центру МО України (м.Львів) майор Олександр Гайн (096)5016551.
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненських прес-офіцерів в АТО озброїли планшетом

Прес-центр оперативного командування «Північ», який виконує завдання в рамках антитерористичної операції, рівненський меценат Роман Стасюк «озброїв» сучасним планшетом.

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

В АТО загинув рівненський військовий, підполковник Віктор Новіцький

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".
Популярные новости