Новости Ровно / АТО в Украине / Війська ОК «Північ» удосконалювали навченість особового складу

Війська ОК «Північ» удосконалювали навченість особового складу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині військовослужбовці одної із військових частин оперативного командування «Північ» удосконалювали професійну майстерність у польових умовах.

13 січня на загальновійськовому полігоні відбулись заняття з вогневої підготовки під час яких близько сотні військовослужбовців тренувались у метанні бойових гранат РГД-5 та стрільбі з озброєння БТР-70. Також, залучені солдати-строковики та військовослужбовці служби за контрактом виконали вправи стрільб з кулеметів 7,62-мм ПКТ та 14,5-мм КПВТ. Вогонь вели по цілям, що з’являються та рухаються на відстані 300-400 та 1300 метрів відповідно. Крім цього, учасники занять метали імітаційні та бойові гранати.

— Військовослужбовці навчаються, аби краще знати свою штатну зброю та вправніше її застосовувати у разі необхідності. Сьогодні підлеглі зробили черговий крок вперед у своїй військовій професії. Вважаю, що цілі занять досягнуті, — підсумував заступник командира військової частини підполковник Петро Романюк.
14 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

В ОК «Північ» проводяться заняття з бойової підготовки

На Рівненщині з військовослужбовцями батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проведено заняття з бойової підготовки.

Бойовики 7 разів за добу обстрілювали зону відповідальності військ ОК «Півн ...

Протягом минулої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» здійснено 7 обстрілів, із них мінометні — 4, артилерійські -2, з АГС-17– 1.

Війська ОК «Північ» тримають оборону рубежів

Ситуація на Луганщині залишається складною. Протягом останньої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» зафіксовано п’ять порушень вимог припинення вогню з боку

Рівненських військових обстрілюють з боку Російської Федерації

Протягом останніх 12 годин бойовики обстріляли позиції військових частин оперативного командування "Північ" 9 разів - три з яких з БМ-21 “Град”.

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української
Популярные новости