У зоні відповідальності військ ОК «Північ»за добу 10 обстрілів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Активізація діяльності незаконних збройних формувань на сході України зростає. За останню добу з напрямків СОКОЛЬНИКИ тв.ДОНЕЦЬКЕ противник здійснив 10 обстрілів позицій військ оперативного командування «Північ». Мінометних обстрілів – 5, з БМ-21 – 4 та один з озброєння танку. Втрат серед особового складу та техніки військ оперативного командування «Північ» немає.

Найгарячіші точки утримання наших блок постів та опорних пунктів в районах населених пунктів КРИМСЬКЕ, ТРЬОХІЗБЕНКА, де крім військовослужбовців Збройних Сил України вогневі удари бойовики наносять по оселям місцевого населення.

Повітряну розвідку бойовики вели в районах СТАРИЙ АЙДАР, ТОШКІВКА, СЕВЕРОДОНЕЦЬК, ЧМИРІВКА, ЛИСИЧАНСЬК,КРИМСЬКЕ та БУТКІВКА. Спостереження за місцевістю з безпілотних літальних апаратів на територіях підконтрольних силам АТО має безпосередній зв’язок з наведенням ворожої артилерії. За наявною інформацією в розпорядженні НЗФ окрім БМ-21 «Град» зафіксовано реактивні системи залпового вогню “БУРАТІНО”.

За вказаний період військами протиповітряної оборони зафіксовано 11 прольотів безпілотних літальних апаратів противника, що складає рекордну кількість за останній тиждень.
13 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У зоні відповідальності військ ОК «Північ» 5 обстрілів

Обстановка в районах виконання завдань військ оперативного командування «Північ» суттєвих змін не зазнала. Протягом доби терористи обстрілювали позиції наших сил в районах населених пунктів

Бойовики 7 разів за добу обстрілювали зону відповідальності військ ОК «Півн ...

Протягом минулої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» здійснено 7 обстрілів, із них мінометні — 4, артилерійські -2, з АГС-17– 1.

Протягом доби — 12 обстрілів позицій військ ОК «Північ»

Протягом доби бойовики 12 разів обстріляли позиції військ оперативного командування «Північ», із них 3 рази з БМ-21 «Град», 2 зі стрілецької зброї, з мінометів – 7. Втрат серед особового складу немає.

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося
Популярные новости
Loading...