Новости Ровно / АТО в Украине / У Рівному набирають людей, які вчитимуть солдат виживати на полі бою

У Рівному набирають людей, які вчитимуть солдат виживати на полі бою

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненське волонтерське об’єднання «Білі Берети», яке вже тривалий час проводить тренінги з тактичної медицини та медицини ризиків серед військовослужбовців АТО, шукає волонтерів-медиків.

— Група «ББ» є чи не єдиною організацією Західної України, що допущена спеціальним розпорядженням Міноборони до інструкторської роботи в АТО та з військовими медиками, Основне в навчанні навіть не освіта, а бажання. Сучасні програми викладання, дають змогу підготувати бійців рятувальників та військових парамедиків з людей навіть без медичної освіти. Цей досвід є, по ньому ефективно працюють країни НАТО- додав координатор проекту Дмитро Андрощук.

Волонтери працюватимуть інструкторами з тактичної медицини на військових полігонах, тренувальних базах та в зоні АТО. «Білі Берети» вже провели серію тренінгів для військовослужбовців регулярних військ і для добровольчих батальйонів. Навчали тих, хто перебував на ротації, і безпосередньо бійців батальйонів в зоні АТО.
У майбутньому планується налагодити програму підготовки індивідуально кожного бійця, так і військових медиків по поглибленій програмі навчання.

Медичний підрозділ «Білі Берети», спільно з МО України проводить пошук людей з медичною освітою для інструкторсько-навчальної роботи в зоні АТО. За детальною інформацією звертатись за тел. 0965817327
22 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Депутати облради хочуть запропонувати добровольцям житлове кредитування

Пільгові умови за користування кредитами по програмі «Власний дім» пропонують поширити на бійців добровольчих батальйонів, які воюють на Сході країни.

Бойовики 7 разів за добу обстрілювали зону відповідальності військ ОК «Півн ...

Протягом минулої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» здійснено 7 обстрілів, із них мінометні — 4, артилерійські -2, з АГС-17– 1.

Волонтерів навчатимуть у медколеджі

Як у зоні бойових дій співпрацювати з медиками та аварійно-рятувальними підрозділами вчитимуть волонтерів. Для цього сьогодні на території Рівненського державного базового медичного коледжу (м.Рівне,

6 цивільних медиків Рівненщини поїхали на Схід

Шість цивільних медичних працівників, серед яких - стоматолог, анестезіолог, хірург та фельдшери, поїхали з нашої області на Схід.

Автомобіль для військових на Схід передала ОДА

Для потреб військових, задіяних у АТО на Сході країни, за згодою керівництва ОДА передали автомобіль ГАЗ-66.
Популярные новости