Новости Ровно / АТО в Украине / «Криївки» для військ ОК «Північ» вже на передовій

«Криївки» для військ ОК «Північ» вже на передовій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Нещодавно з фондів Міністерства оборони України до Рівного були спрямовані морські контейнери з метою їх переобладнання під приміщення для проживання військовослужбовців.

Завдяки тісній співпраці командування з керівництвом Здолбунівського механічного заводу, Здолбунівського депо та вагонно-ремонтного депо міста Здолбунова переобладнано перші три з них.

Зважаючи на гостру необхідність створення належних умов, особовому складу військ оперативного командування «Північ», з Рівненщини в райони виконання завдань прибули перші контейнери, які в народі отримали назву «криївки».

Переобладнання та доставка «криївок» на передову, для командування військ оперативного командування «Північ» на чолі з генерал-лейтенантом Ігорем Колесником, є головним напрямком діяльності. Адже поруч з виконанням завдань антитерористичної операції обов’язком кожного командира є створення комфортних побутових умов для своїх підлеглих.

Військовослужбовці, які виконують бойові завдання на «передовій» не приховують радості. «Криївка» перекрита декілька ми накатами деревини та накрита земляним валом, забезпечить надійний захист від ворожих снарядів та куль. А поряд з тим, завдяки підключенню до автономного джерела електроживлення, прокладеній електропроводці, воїни у повному обсязі зможуть користуватися всіма перевагами сучасного життя, тим більше, що піч-буржуйка додасть їм приємних спогадів про домашній затишок. До речі, вкрай важливо, що для обігріву приміщень в «буржуйці» можливе використання дров, вугілля та мазуту.

Наразі на Рівненщині активно тривають роботи з переобладнання ще 8 контейнерів, які вже наступного тижня буде доставлено в зону АТО.
19 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненщина відправила «на передову» першу партію переобладнаних контейнерів

9 грудня, з одної з частин Рівненського гарнізону до зони проведення антитерористичної операції відправлено першу партію переобладнаних морських контейнерів для проживання особового складу.

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

У Рівному військові ремонтують техніку для АТО

У Рівному особовий склад батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проводить обслуговування та ремонт військової техніки, яка постійно залучається до перевезення
Популярные новости