Новости Ровно / АТО в Украине / Зігріти солдатів

Зігріти солдатів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Зігріти солдатів, які нині перебувають у холодних окопах на передовій війни, що йде на сході України. Такою була мета акції, що її провели минулої середи в РДГУ студенти 4-го курсу кафедри культурології і музеєзнавства.

Якщо мати бажання, то допомогти спільній боротьбі українців за свою землю може кожен. До такого висновку дійшли студенти-культурологи, коли ще у вересні обговорювали в своїй групі питання, а чим можуть прислужитися цій боротьбі студенти.

Тоді вони долучилися до орга­нізації благодійного ярмарку, що його проводив у нашому місті Клуб успішних людей. Також протягом трьох місяців у вільний час студенти-культурологи плели маскувальні сітки, які волонтери вже доправили в зону АТО. Тиждень тому вони долучились і до акції газети «7 днів», що називалася «Купи газету – допоможи солдату», і допомогли працівникам редакції продати додатковий тираж, кошти від якого пішли на ліки для поранених бійців, що нині перебувають у Рівненському військовому госпіталі.

Ну а в минулу середу студенти-культурологи та їхні викладачі провели вже власну благодійну акцію, що називалася «Зігрій солдата». Цього дня студенти назносили до університету багато теплих речей, які дуже потрібні солдатам на передовій, – светри, шарфи, куртки, рукавиці, шапки, шкарпетки. Багато що з цього добра вони сплели власноруч, щось купили, а щось забрали із власного гардеробу. Більшість речей – новенькі, невживані та всі обов’язково теплі.

Крім того, у великому вестибюлі корпусу РДГУ на вулиці Степана Бандери вихованці кафедри культурології розгорнули ярмарок «Студентські смаколики», для якого напекли всіляких кулінарних виробів – тортів, тістечок, коржиків, кексів, пиріжків. Усієї тієї смакоти вони продали на 3 тисячі гривень.

Ну а доки у вестибюлі ярмаркували, в актовому залі відбувалась літературно-музична композиція «Повертайся живим», яка нікого не залишила байдужим, а багатьох зворушила до сліз. Марія Трохимчук, Вікторія Соїч, Оксана Боровець, Олена Павлюк, Анна Гищак, Тетяна Радченя, Анна Кухарук, Олег Видничук, Анна Чуб, Катерина Радушинська, Анна Полюхович підійшли з душею до організації цього концерту та підбору репертуару.

Людмила МОШНЯГА

Пряма мова

Доцент кафедри культурології РДГУ, організатор акції «Зігрій солдата» Наталія Шолудько (на фото – крайня справа):

– Ми вдячні всім, хто долучився до акції «Зігрій солдата» і приніс теплі речі для наших воїнів-земляків. Усі кошти, виручені на ярмарку, теж використаємо за призначенням – купимо на них теплі речі і передамо з волонтерами в зону АТО. Сподіваємось, і наш внесок сприятиме тому, що Україна буде незалежною, єдиною, вільною, а наші бійці повернуться додому живими і здоровими!
18 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міська рада спільно з ОДА збирають теплі речі для бійців АТО

Держслужбовці Рівненської обласної державної адміністрації та працівники виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішили спільними зусиллями зібрати для бійців АТО светри, тепле взуття, шапки,

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

По два студенти на одне керівне крісло

Сьогодні в Рівному відбувся відбірковий тур акції «Один день з керманичами міста». Нагадаємо, ця акція приурочена до Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 листопада.

Мешканці Дубровицького району передали солдатам теплі речі та харчі

25 тонн продуктів, які зібрала громада церков та сіл Дубровицького району, вже відвезли у зону АТО у місто Северодонецьк на Луганщині. Разом з харчами мешканці передали солдатам теплий одяг.

Рівненські студенти та викладачі утворили "живе серце"

"Живе серце" - в знак єднання усієї України. Студенти та викладачі Рівненського економіко-технологічного коледжу на Майдані Незалежності утворили фігуру серця аби підтримати наших співвітчизників в
Популярные новости