Новости Ровно / АТО в Украине / В ОК «Північ» проводяться заняття з бойової підготовки

В ОК «Північ» проводяться заняття з бойової підготовки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині з військовослужбовцями батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проведено заняття з бойової підготовки.

Метою занять, до яких було залучено всі категорії особового складу, від офіцера до солдата-строковика, стало удосконалення знань та практичних навичок з оволодіння штатним озброєнням та військовою технікою.

Протягом дня військовослужбовці, підрозділ за підрозділом, виконували

вправу навчальних стрільб з АК-74, РПК-74 та АКМ-7,62 по цілям, що з’являються з положення лежачи, з коліна і стоячи.

Для відпрацювання тактики ведення бойових дій у складі відділень бійці долали психологічну смугу перешкод. В умовах максимально наближених до бойових, використовувалась аудіоапаратура, яка імітувала звуки обстрілів та ведення стрільби противником.

На танкодромі з водіями бронетранспортерів БТР-80, БТР-70 відпрацьовувались питання подолання перешкод по пересічній місцевості, особливості водіння бронетехніки в зимових умовах. Кожен водій отримав практику подолання колійного мосту, здійснення зупинки, підйому та спуску, завантаження БТРа на платформу та постановка техніки в окоп.

Інструкторами для військовослужбовців було призначено офіцерів, які мають багатий досвід виконання бойових завдань у складі миротворчих контингентів та антитерористичної операції на Сході України.

— Кожен боєць розуміє відповідальність даних навчань, адже отримані вміння стануть в нагоді при виконанні бойових завдань у подальшій військовій службі, — підсумував керівник занять з бойової підготовки.
18 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

В АТО загинув рівненський військовий, підполковник Віктор Новіцький

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".

У Рівному військові ремонтують техніку для АТО

У Рівному особовий склад батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проводить обслуговування та ремонт військової техніки, яка постійно залучається до перевезення

Військові Рівненщини випробовують свої сили у бойових умовах.

Таємні військові навчання проходять нині під Рівним. Військові кажуть, такі ж заходи проводять військовослужбовці усіх підрозділів сухопутних військ Збройних сил України на власних полігонах та
Популярные новости