Новости Ровно / АТО в Украине / Учасники АТО розповіли студентам про рівненських військових на передовій

Учасники АТО розповіли студентам про рівненських військових на передовій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі відбувся урок мужності для студентів випускних курсів.

В зустрічі з молоддю взяли участь начальник медичної служби оперативного командування «Північ» полковник медичної служби Михайло Кисильчук та начальник прес-центру підполковник Анатолій Прошин, які декілька місяців поспіль брали безпосередню участь у антитерористичній операції.

Старші офіцери розповіли присутнім про умови та небезпеки в яких військовослужбовці виконують поставлені завдання на Сході держави. Підполковник Анатолій Прошин представив фото та відеоматеріали із зони АТО, а також докази присутності на Донбасі військовослужбовців, техніки зброї і боєприпасів Збройних Сил Російської Федерації.

Полковник медичної служби Михайло Кисильчук звернув увагу молоді на те, що поряд з бойовими завданнями обов’язком кожного військовослужбовця є збереження життя та здоров’я людей, як товаришів по службі, так і цивільних, які в результаті обстрілів бойовиками часто потребують медичної допомоги.

Очевидці подій АТО охоче відповідали на всі запитання та пообіцяли прийти до студентів знову, адже охочих юнаків та дівчат зустрітися з військовими було набагато більше ніж помістилося в найбільшу аудиторію навчального закладу.
12 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненських прес-офіцерів в АТО озброїли планшетом

Прес-центр оперативного командування «Північ», який виконує завдання в рамках антитерористичної операції, рівненський меценат Роман Стасюк «озброїв» сучасним планшетом.

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

В АТО загинув рівненський військовий, підполковник Віктор Новіцький

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".

Рівненських військових обстрілюють з боку Російської Федерації

Протягом останніх 12 годин бойовики обстріляли позиції військових частин оперативного командування "Північ" 9 разів - три з яких з БМ-21 “Град”.

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.
Популярные новости