Новости Ровно / АТО в Украине / Рятувальники допомагають волонтерам відправляти вантажі бійцям Української армії

Рятувальники допомагають волонтерам відправляти вантажі бійцям Української армії

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
9 грудня понад 50 рятувальників Головного управління ДСНС допомагали завантажувати необхідні речі бійцям Української армії, які виконують завдання за призначенням в умовах зимового періоду.

Зокрема, біля Рівненської обласної державної адміністрації рятувальники завантажили теплий одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни, твердопаливні конвектори тощо.

Крім того, понад 30 чоловік особового складу бійців Держслужби з НС та студенти вищих навчальних закладів міста Рівне, сьогодні розвантажували військове спорядження та теплий одяг на центральному складі Рівненського волонтерського батальйону «ДАР», яке прибуло із Англії.

Вантажівки у супроводі волонтерів всі необхідні речі доставлять у зону проведення АТО.
11 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міська рада спільно з ОДА збирають теплі речі для бійців АТО

Держслужбовці Рівненської обласної державної адміністрації та працівники виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішили спільними зусиллями зібрати для бійців АТО светри, тепле взуття, шапки,

Бійцям батальйону «Горинь» передали зібрану рівнянами допомогу

Зібрану рівнянами допомогу для бійців батальйону «Горинь» знову відвіз у зону АТО директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко. Більшість із переданого – особисті передачі для військових, а також

Сьогодні рівненські волонтери збираються на форум «Фонд Руєвит»

Волонтери планують обговорити на форумі питання про спільні закупівлі, продемонструвати зразки та закликати інших купувати речі для армії разом. адже разом гуртом дешевше, а крупним гуртом, ще

Мешканці Дубровицького району передали солдатам теплі речі та харчі

25 тонн продуктів, які зібрала громада церков та сіл Дубровицького району, вже відвезли у зону АТО у місто Северодонецьк на Луганщині. Разом з харчами мешканці передали солдатам теплий одяг.

Сергій Рибачок перевірив готовність рятувальників Рівненщини до відновлювал ...

Готовність підрозділів ДСНС Рівненщини до проведення аварійно-відновлювальних робіт у звільнених від терористів населених пунктах Донбасу перевірили сьогодні обласні керівники.
Популярные новости