Рівненщина відправила «на передову» першу партію переобладнаних контейнерів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
9 грудня, з одної з частин Рівненського гарнізону до зони проведення антитерористичної операції відправлено першу партію переобладнаних морських контейнерів для проживання особового складу.

Зважаючи на складну обстановку та важкі погодні умови, в яких підлеглим доводиться виконувати бойові завдання на Сході України, командування оперативного командування «Північ» проявляє особливу турботу про підлеглих. Саме тому спільно з волонтерами, місцевими активістами та колективами підприємств, в край короткі терміни, було проведено великий об’єм робіт з переобладнання морських контейнерів на військові «криївки».

- Ми вдячні всім за допомогу, — зазначив заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з тилу полковник Анатолій Вербицький.

- Такий подарунок для бійців АТО є просто безцінним. Приміщення оздоблені з середини деревиною, тут встановлено місця для відпочинку та електропроводку, а для підтримання постійної температури всередині встановили пічки-буржуйки на твердому і рідкому паливі. Далі справа за нами, — підкреслив він, і додав, що вже завтра перша партія військового вантажу прибуде до місця призначення на Донбас.

Всього для військових частин та підрозділів оперативного командування «Північ», які виконують завдання на сході України, планується переобладнати близько 20 таких контейнерів.
10 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

В АТО загинув рівненський військовий, підполковник Віктор Новіцький

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".

Рівненських військових обстрілюють з боку Російської Федерації

Протягом останніх 12 годин бойовики обстріляли позиції військових частин оперативного командування "Північ" 9 разів - три з яких з БМ-21 “Град”.
Популярные новости
Loading...