Новости Ровно / АТО в Украине / Учасники АТО з Рівного отримають земельні ділянки усі в одному місці

Учасники АТО з Рівного отримають земельні ділянки усі в одному місці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Земельні ділянки усім учасникам АТО з Рівного потрібно виділити в одному місці, — у цьому переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко.

— Подивимося земельні ділянки у Бармаках, а можливо це не буде саме в Бармаках. Хотілось би дати усім в одному місці. Не можу я дати земельні ділянки різні по якості: комусь — кращу, комусь – гіршу. Тому прийняли рішення: ділянки будуть в одному місці. Зараз приблизно є близько 200 людей із Рівного, які брали участь в АТО. За моїми розрахунками їх буде до 600. Тож хочемо дати усім в одному місці і є кілька варіантів. Зараз над цим питанням працюємо, — зауважив Володимир Хомко.

За словами міського голови, він хоче, щоб навесні люди вже отримали ці земельні ділянки, а на літо – починали будуватися.
12 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині 37 сімей військовослужбовців–учасників АТО оформили землю у в ...

На сьогодні у Рівненській області 164 сім’ї військовослужбовців – учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 28,8 гектарів.

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

У Рівненському районі сільська рада незаконно розпорядилася 130 га землі

Прокуратурою Рівненського району в ході спільної перевірки зі спеціалістами Державної інспекції сільського господарства у Рівненській області встановили, що посадові особи однієї із сільських рад,

Землі під електроопори на Рівненщині у людей викуплятимуть або ж забиратиму ...

Викуплять, виміняють або ж заберуть через суд. Така доля очікує земельні ділянки для будівництва лінії електропередач Рівненська АЕС-підстанція Київська. Прокладатимуть лінію через три райони

На Рівненщині тренувалися рятувати людей під час повені

Зруйновані мости, підтоплені будинки та залиті водою земельні ділянки. Найчастіше саме такі наслідки паводку та повені, які дошкуляють чи не щорічно мешканцям Рівненщини. Як боротися із ними, в
Популярные новости