Новости Ровно / АТО в Украине / З Радивилівщини в зону АТО передали міні-електростанцію

З Радивилівщини в зону АТО передали міні-електростанцію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міні-електростанцію потужністю 5 кВт для бійців 28-ї окремої механізованої бригади, які сьогодні на сході захищають територіальну цілісність країни, передав «Радивилівський комбінат хлібопродуктів».

«Коли мене попросили посприяти у придбанні генератора на потреби підрозділу, де, зокрема, служать наші земляки, важко було відмовити, адже така річ на фронті справді вкрай необхідна. Відповідну посилку поштою було відправлено в Донецьку область», - пояснив директор підприємства Віктор Желєзняк.

Крім того, разом з генератором нашим військовим було надіслано спецодяг, продукти, речі першої необхідності та медичні препарати. Крім комбінату хлібопродуктів та районного координаційного штабу з допомоги армії, цьому також посприяли і приватні підприємці з ринку та родичі військовослужбовців.
10 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Мешканці Дубровицького району передали солдатам теплі речі та харчі

25 тонн продуктів, які зібрала громада церков та сіл Дубровицького району, вже відвезли у зону АТО у місто Северодонецьк на Луганщині. Разом з харчами мешканці передали солдатам теплий одяг.

Дубенщина підтримує своїх у 51-й бригаді

У 51-й Володимир-Волинській бригаді, яка перебуває в зоні АТО, проходять службу 30 жителів Дубенського району.

«Антитерористичне» сало для Сходу

З метою підтримки військовослужбовців на Сході України Дубенська райдержадміністрація організувала збір продуктів тривалого зберігання та предметів першої необхідності.

На Дубровиччині зібрали майже 10 тонн гуманітарної допомоги на підтримку ук ...

Дубровицький район під безпосередньою координацією голови райдержадміністрації Юрія Лосіка та за участю управління агропромислового розвитку райдержадміністрації підтримав ініціативу голови

Прокуратура Рівненщини допомогла військовим на 20 тисяч

Працівники прокуратури області придбали для потреб військовослужбовців батальйону територіальної оборони Рівненщини "Горинь" предмети матеріально-технічного оснащення.
Популярные новости