Новости Ровно / АТО в Украине / На Рівненщині в три зміни відновлюють військову техніку

На Рівненщині в три зміни відновлюють військову техніку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як проходить процес відновлення військової техніки сьогодні показали журналістам та голові Рівненської облради на єдиній в Західній Україні артилерійській базі озброєнь оперативного командування «Північ», що у селищі Оржів Рівненського району.

Наразі там перебуває чимало військових, інженерів, робітників інших технічних спеціалістів. Всі вони працюють над підвищенням обороноздатності української армії. Частина з них працює в штаті, частина на волонтерських засадах. Велика кількість і тих, хто приїхав з зони АТО з пошкодженою технікою і тут її ремонтує та навчається це робити в польових умовах.

— Три машини для мого підрозділу практично готові, механіки водії навчені, розрахунки обстріляні, відтепер з поставленими завданнями зможемо справлятися самотужки. Що стосується озброєння, моя думка, що його вистачає і техніки, і снарядів. Що насправді потрібно, так це висококваліфіковані спеціалісти, бо, нажаль, свого часу забули про підготовку артилеристів, і хто б що не казав, але радянська школа – хороша школа, і відмінних спеціалістів надзвичайно мало. Щастя, що офіцери запасу нам допомогли і допомагають, — зазначив майор Андрій Браім.

Командир частини показав журналістам де, як і яку техніку наразі відновлюють для сил АТО.

— Процес ремонту та відновлення реалізовується на повних потужностях. А ще кілька місяців тому в нас була проблема з кадрами, не вистачало людей. Звісно, ми б і зараз не відмовилися від кількох пар працьовитих рук, але наразі ситуація з робітниками технічних спеціальностей краща завдяки допомозі обласної ради — розповів командир частини Вадим Рудніцкий.

Покращити ситуацію з кадрами вдалося після звернення військових до депутатів ще на початку осені. Тоді голова облради Михайло Кириллов створив робочу групу, першочерговим завданням якої було забезпечення військової частини працівниками за спеціальностями: слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електрик, слюсар-ремонтник, слюсар-електромонтажник, слюсар-сантехнік, чистильник металу, маляр електрозварник, коваль, токар, фрезерувальник.

— Апарат обласної ради задіяв всі можливі засоби для пошуку людей. Робили це і через центи зайнятості, і через сільських та голів райрад. В результаті, здебільшого вдалося доукомплектувати кадрами. Крім того, станом на сьогодні близько п’ятдесяти чоловік з північних районів області готові приступити до роботи. Цих людей ми також знайшли, наразі вирішуємо для них житлове питання, — повідомив Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради.
07 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

Батальйон «Горинь» отримає відремонтовану техніку

Невдовзі 10 одиниць військової техніки отримають бійці батальйону «Горинь», які зараз перебувають на Сході. За їх ремонт сьогодні під час візиту на Рівненський авторемзавод домовилися голова

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.
Популярные новости