Новости Ровно / АТО в Украине / На Рівненщині учасникам АТО пропонують надати пільги при житловому кредитуванні

На Рівненщині учасникам АТО пропонують надати пільги при житловому кредитуванні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Для підтримки родин військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій, Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі було підготовлено проект рішення обласної ради щодо внесення змін до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі у Рівненській області.

Проект змін передбачає соціально-правовий захист військовослужбовців, а саме — військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед Фондом, а також проценти за користування кредитом не нараховуються відповідно до Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Відтак, депутати обласної ради на черговій сесії обов’язково внесуть запропоновані зміни щодо полегшення фінансового тягаря родинам захисників.

Це питання було підняте після засідання останньої сесії обласної ради. Тоді депутати підтримали запит Ніни Путіліної щодо звільнення у 2014 році членів родини учасника АТО від сплати основної суми кредиту та нарахованих відсотків, позики отриманої відповідно до укладеного договору з Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Наразі, фонд який є виконавцем регіональної Програми „Власний дім» на 2010-2015 роки, не має юридичних підстав для задоволення питання щодо звільнення членів родин учасників АТО від сплати основної суми кредиту та нарахованих відсотків за його користування.
05 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

500 тисяч гривень виділили сім’ям загиблих учасників АТО з Рівненщини

Саме стільки, на пленарному засіданні обласної ради, виділили депутати на допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції з Рівненщини.

Завтра у виконкомі обговорюватимуть виділення землі під індивідуальну забуд ...

18 вересня о 12 годині в приміщенні Рівненської міської ради (вул. Соборна, 12-а, зал засідань міської ради, 3 поверх) відбудеться засідання комісії щодо вивчення ситуації, яка склалася із отриманням

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікул ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих
Популярные новости