Новости Ровно / АТО в Украине / Протягом доби — 12 обстрілів позицій військ ОК «Північ»

Протягом доби — 12 обстрілів позицій військ ОК «Північ»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом доби бойовики 12 разів обстріляли позиції військ оперативного командування «Північ», із них 3 рази з БМ-21 «Град», 2 зі стрілецької зброї, з мінометів – 7. Втрат серед особового складу немає.

Двічі в районі населеного пункту Горскоє, було обстріляно взводний опорний пункт одної із механізованих бригад із БМ-21 «Град», один військовослужбовець поранений. Крім того, з мінометів та стрілецької зброї були обстріляні взводні опорні пункти в районі населеного пункту Станично-Луганське та Ольхове, блокпост в районі населеного пункту Трьохізбьонка.

Також із мінометів тричі обстріляли блокпост в районі «Золоте – Фрунзе – Кримське». Ударів бойовиків зазнали й блокпости в районі населених пунктів Кримське та Донецьке.

Зважаючи на високу інтенсивність ведення обстрілів противником по військовослужбовцям, які стоять на охороні визначених позицій та реальну загрозу їх життю і здоров’ю підрозділи артилерії військ оперативного командування «Північ» за день виконали 19 вогневих завдань у відповідь.
04 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Луганщині — 7 обстрілів позицій військ ОК «Північ»

Протягом доби бандитські угрупування 7 разів обстріляли позиції військ оперативного командування «Північ» з мінометів, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї в районі міста Щастя та автошляху

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

Рівненських військових обстрілюють з боку Російської Федерації

Протягом останніх 12 годин бойовики обстріляли позиції військових частин оперативного командування "Північ" 9 разів - три з яких з БМ-21 “Град”.