На Рівненщині 37 сімей військовослужбовців–учасників АТО оформили землю у власність

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На сьогодні у Рівненській області 164 сім’ї військовослужбовців – учасників антитерористичної операції отримали дозволи на розробку документації із землеустрою на загальну площу 28,8 гектарів.

З них: 122 земельні ділянки площею 15,8 га для ведення садівництва, 34 земельні ділянки площею 4,9 га для будівництва та обслуговування житлового будинку та 8 земельних ділянок площею 8,2 га для особистого селянського господарства.

37 захисників Вітчизни вже оформили земельні ділянки у власність на загальну площу 4,7 га. Загалом до територіальних органів Держземагентства у області з клопотанням про надання земельного наділу звернулися 645 учасників АТО. Всі заяви знаходяться у роботі.

Довідково: Натепер в області для учасників АТО визначено 545 га землі: для ведення сільськогосподарських робіт та для будівництва. Водночас землевпорядники продовжують аналізувати та узагальнювати інформацію про вільні земельні наділи, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.
03 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

У Рівненському районі сільська рада незаконно розпорядилася 130 га землі

Прокуратурою Рівненського району в ході спільної перевірки зі спеціалістами Державної інспекції сільського господарства у Рівненській області встановили, що посадові особи однієї із сільських рад,

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

Прокуратура розслідує справу за фактом самовільного зайняття землі на Пагор ...

Низкою ЗМІ та інтернет-джерел оприлюднено інформацію про самовільне захоплення земельної ділянки у м. Рівне по вул. Київській, 87 площею в кілька десятків соток, знищення на ній зелених насаджень та

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости
Loading...