Ветерани-зв’язківці ЗСУ підтримують своїх побратимів в зоні АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ветерани-зв’язківці Збройних Сил України під керівництвом начальника зв’язку Збройних Сил України – заступника начальника Генерального Штабу ЗС України (2003 -2006) генерал-майора Рудика Володимира Володимировича у ці важкі для держави час, починаючи з Революції Гідності, беруть активну участь у допомозі Збройним Силам, підтримання їх бойового і морального духу.

Одними із перших, у березні 2014 року колективом започаткована ініціатива з підтримки підрозділів родів військ Військово-Морських Сил України, що базувались в АР Крим (всіляко матеріально та морально здійснювалась допомога полку зв’язку ВМС та морських піхотинців із м. Феодосії).

З початком АТО ветерани долучилися допомагати підрозділам у зоні виконання бойових завдань та пораненим воїнам для загальної перемоги. Напередодні спільно від щирого серця зробили добру справу — долучилися до надання допомоги нашому побратиму, зв’язківцю 55 бригади зв’язку (м. Рівне), старшому солдату служби за контрактом Федорину Роману Анатолійовичу.

Роман, виконуючи військовий обов’язок на посаді водія-електрика апаратної засекреченого зв’язку, разом зі своїм підрозділом брав участь в бойових діях а зоні АТО у Луганській області. При обстрілі вузла зв’язку російськими бандформуваннями, він був тяжкопоранений в наслідок чого йому повністю ампутовано праву ногу.

Відвідали героя в Центральному військовому клінічному госпіталі МОУ і передали йому особисто 17 тис. 460 гривень матеріальної допомоги. Є надія що крім гідного лікування, Роману ще буде зроблено відповідне протезування оскільки тільки за той короткий проміжок часу що ми були поруч, Романа викликали до телефону – дзвонили небайдужі люди, просили Романа дати номер його картки для перерахування грошей на лікування.
20 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Ветеринари області долучились до допомоги Роману Федорину

Керівництво та працівники управління ветеринарної медицини Дубенського району надали матері нашого земляка Романа Федорина допомогу на лікування сина в сумі 2 тисячі гривень.

Під час виконання бойових завдань у зоні АТО загинув 29-річний рівнянин

Сьогодні стало відомо, що загинув під час виконання бойових завдань у зоні АТО рівнянин Ігор Волошин, 1985 року народження. Він служив в одному з батальйонів Дніпропетровщини.

Загиблі під Волновахою рівненські військові виконували обов’язки військової ...

Генеральний штаб ЗСУ розглянув звернення голови Рівненської облради Михайла Кириллова до Прем’єр-міністра України стосовно неналежного оформлення документів на загиблих рівненських

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки