Новости Ровно / АТО в Украине / Ветерани-зв’язківці ЗСУ підтримують своїх побратимів в зоні АТО

Ветерани-зв’язківці ЗСУ підтримують своїх побратимів в зоні АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Ветерани-зв’язківці Збройних Сил України під керівництвом начальника зв’язку Збройних Сил України – заступника начальника Генерального Штабу ЗС України (2003 -2006) генерал-майора Рудика Володимира Володимировича у ці важкі для держави час, починаючи з Революції Гідності, беруть активну участь у допомозі Збройним Силам, підтримання їх бойового і морального духу.

Одними із перших, у березні 2014 року колективом започаткована ініціатива з підтримки підрозділів родів військ Військово-Морських Сил України, що базувались в АР Крим (всіляко матеріально та морально здійснювалась допомога полку зв’язку ВМС та морських піхотинців із м. Феодосії).

З початком АТО ветерани долучилися допомагати підрозділам у зоні виконання бойових завдань та пораненим воїнам для загальної перемоги. Напередодні спільно від щирого серця зробили добру справу — долучилися до надання допомоги нашому побратиму, зв’язківцю 55 бригади зв’язку (м. Рівне), старшому солдату служби за контрактом Федорину Роману Анатолійовичу.

Роман, виконуючи військовий обов’язок на посаді водія-електрика апаратної засекреченого зв’язку, разом зі своїм підрозділом брав участь в бойових діях а зоні АТО у Луганській області. При обстрілі вузла зв’язку російськими бандформуваннями, він був тяжкопоранений в наслідок чого йому повністю ампутовано праву ногу.

Відвідали героя в Центральному військовому клінічному госпіталі МОУ і передали йому особисто 17 тис. 460 гривень матеріальної допомоги. Є надія що крім гідного лікування, Роману ще буде зроблено відповідне протезування оскільки тільки за той короткий проміжок часу що ми були поруч, Романа викликали до телефону – дзвонили небайдужі люди, просили Романа дати номер його картки для перерахування грошей на лікування.
20 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Ветеринари області долучились до допомоги Роману Федорину

Керівництво та працівники управління ветеринарної медицини Дубенського району надали матері нашого земляка Романа Федорина допомогу на лікування сина в сумі 2 тисячі гривень.

Під час виконання бойових завдань у зоні АТО загинув 29-річний рівнянин

Сьогодні стало відомо, що загинув під час виконання бойових завдань у зоні АТО рівнянин Ігор Волошин, 1985 року народження. Він служив в одному з батальйонів Дніпропетровщини.

Загиблі під Волновахою рівненські військові виконували обов’язки військової ...

Генеральний штаб ЗСУ розглянув звернення голови Рівненської облради Михайла Кириллова до Прем’єр-міністра України стосовно неналежного оформлення документів на загиблих рівненських

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки
Популярные новости