Новости Ровно / АТО в Украине / Атомники допомагають військовим

Атомники допомагають військовим

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Більш ніж півроку тривають військові дії в Україні, й весь цей час атомники Рівненщини активно допомагають українським воякам. Загалом на потреби військових працівниками РАЕС зібрано 1,35 мільйона гривень.

Із самого початку колектив станції відгукнувся на заклик перерахувати кошти на рахунки Міністерства оборони. Таким чином, Рівненська АЕС у квітні-травні переказала 635 тисяч гривень на матеріально-технічне забезпечення та 329 тисяч гривень на медичне забезпечення Збройних Сил.

Пізніше виявилася більш дієвою адресна допомога, коли в окремі військові формування передавалося певне спорядження. Так, за кошти атомників придбано два тепловізори та десять комплектів коліматорних прицілів.

Багато роблять профспілкові активісти, просто небайдужі працівники РАЕС, які займаються організацією закупівлі та доставки необхідного обмундирування, харчів для родичів та знайомих у зону АТО.

З червня курування питанням допомоги воякам на передовій взяла на себе Кузнецовська міська організація афганців. Очолює Спілку афганців працівник РАЕС Петро Ширко. За його словами, на атомній станції діє спеціальна комісія, до складу якої входять представники їх організації, адміністрації та соціальної служби РАЕС. Щомісяця після надходження чергового траншу коштів на рахунок Спілки афганців комісія координує розподіл грошей.

За даними бухгалтерії РАЕС, на рахунок Кузнецовської Спілки афганців усього перераховано 492 тисячі гривень. На цю суму закуплено та передано військовим бронежилети, шоломи, камуфляжну форму, берці, продукти харчування, медичні аптечки, інструмент, казани. Петро Ширко каже, що наразі гостро стоїть питання забезпечення зимовим одягом, термобілизною, спальними мішками, шапками, рукавицями, а також паяльними лампами, бензопилами. Тому зараз проводиться активна підготовка до дев’ятої поїздки у зону військових дій.

Допомога надається переважно призовникам-землякам, вихідцям з міста Кузнецовська та Володимирецького району. Таких, за даними військомату, 170 осіб. Не лишаються поза увагою і військовослужбовці в/ч 3045, яка виконує завдання з охорони Рівненської АЕС. Військова частина 3045 направила у зону АТО вже третю ротацію.

Задля успішного виконання поставлених завдань, для прискорення відновлення миру в Україні важливо об’єднання зусиль всього суспільства. Й рівненські атомники – завжди на передовій «фронту підтримки».
08 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Допомога не припиняється

Дубенський район від початку проведення антитерористичної операції на Сході України надав допомогу військовослужбовцям на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Італійська громада допомагає бійцям Здолбунівщини

У Здолбунівськомурайоні для потреб солдатів-земляків зібрано більше 700 тисяч гривень. Тільки за останній тиждень на потреби військових придбали бронежилети, форму, термобілизну, берці, тактильні

Понад 600 тисяч гривень перерахували рівненським військовим

Понад 600 тисяч гривень перерахували військовим Оперативного командування Північ підприємці та організації області. Акцію військові оголосили ще 17 березня тоді ж і відкрили рахунок у банку.

Рівненські кооператори перерахували Збройним силам України 35 тис грн

Правління Спілки споживчих товариств Рівненської області та президія обкому профспілки вирішили надати фінансову допомогу для підтримки Збройних сил України у розмірі 35 тис гривень.

У Рівному вшанували пам'ять афганців

На мітингу-реквіємі зібралося близько півтори тисячі рівнян.
Популярные новости