Новости Ровно / АТО в Украине / ОК «Північ»: Бойовики продовжують порушувати мир

ОК «Північ»: Бойовики продовжують порушувати мир

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сепаратисти цілий місяць поспіль не покидають спроб заволодіти мостом через річку Сіверський Донець, який має важливе значення. Завдяки пильності та вмілим діям підрозділів, які охороняють цей об’єкт спроби бойовиків знову зведені нанівець. І це незважаючи на те, що обстріли з кожним разом стають інтенсивнішими.

В нічний час нападів не було. Діяльність сил АТО спрямована на утримання позицій, охорони базові табори, блокпости, взводні опорні пункти. Також проводяться заходи з виявлення диверсійно-розвідувальних груп противника, прольотів безпілотних літальних апаратів в зоні відповідальності військ ОК «Північ». За вказаний термін виявлено два прольоти безпілотників.

З метою фіксування порушень вимог режиму припинення вогню з боку бойовиків протягом вчорашнього дня у зоні відповідальності військ «Північ» було забезпечено роботу двох груп представників ОБСЄ в напрямках Северодонецьк-Щастя та Северодонецьк-Славяносербськ та однієї групи Міжнародного комітету Червоного Хреста в напрямку Лугаськ-Северодонецьк.

Варто зазначити, в той же час представники МКЧХ не змогли проїхати в напрямку Луганська у зв’язку з тим, що керівництво самопроголошеного ЛНР не надали міжнародній організації гарантій безпеки.

За підсумком доби втрат серед особового складу військ оперативного командування «Північ» немає.Прес-центр управління оперативного командування «Північ»
07 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Протягом доби в зоні АТО бойовики здійснили 5 обстрілів військ ОК «Північ»

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» на сході України залишається складною.

Війська ОК «Північ» обстрілюють, але втрат немає

На Луганщині бойовики продовжують порушувати домовленості про припинення вогню. У зоні відповідальності оперативного командування «Північ», яке виконує завдання антитерористичної операції відбулося

Війська ОК «Північ» тримають оборону рубежів

Ситуація на Луганщині залишається складною. Протягом останньої доби в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» зафіксовано п’ять порушень вимог припинення вогню з боку

У солдатів "Півночі" ніч була тихою

Протягом ночі обстрілів позицій військ оперативного командування "Північ", які залучені до антитерористичної операції на сході України, не було. Військові частини та пдрозділи в районах виконання

Рівненських військових обстрілюють з боку Російської Федерації

Протягом останніх 12 годин бойовики обстріляли позиції військових частин оперативного командування "Північ" 9 разів - три з яких з БМ-21 “Град”.
Популярные новости