Новости Ровно / АТО в Украине / Бійцям «Горині» закуплять бушлати та термобілизну

Бійцям «Горині» закуплять бушлати та термобілизну

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненська ОДА проводитиме централізовану закупівлю теплих речей бійцям батальйону «Горинь», які перебувають на Сході. Про це повідомив на прес-конференції голова обласної держадміністрації Сергій Рибачок. Сьогодні військовим першочергово потрібні бушлати, термобілизна, теплі шкарпетки та каремати.

«На закупівлю теплих речей піде близько півмільйона гривень, хочу зауважити, що тут немає жодної бюджетної гривні. Це все гроші спонсорів, благодійників та небайдужих громадян Рівненщини. Цими днями плануємо закупити все необхідне, щоб на наступному тижні вже відправити нашим хлопцям з «Горині», - запевнив Сергій Рибачок.
25 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

«Горині» передадуть техніку

Бійцям батальйону «Горинь», які зараз перебувають на Сході, найближчим часом передадуть ще кілька одиниць техніки.

Батальйон «Горинь» отримає відремонтовану техніку

Невдовзі 10 одиниць військової техніки отримають бійці батальйону «Горинь», які зараз перебувають на Сході. За їх ремонт сьогодні під час візиту на Рівненський авторемзавод домовилися голова

Три позашлязовики з Рівненщини відправили у зону АТО

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок разом з костопільськими волонтерами відправили у зону АТО на Схід три позашляховики.

Батальйон «Горинь» повністю укомплектуваний бронежилетами

Батальйон добровольців «Горинь», який днями відбув у зону АТО, повністю укомплектований бронежилетами. Про це повідомив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.
Популярные новости