Італійська громада допомагає бійцям Здолбунівщини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Здолбунівськомурайоні для потреб солдатів-земляків зібрано більше 700 тисяч гривень. Тільки за останній тиждень на потреби військових придбали бронежилети, форму, термобілизну, берці, тактильні рукавиці та окуляри. Також волонтери закупили лікарські препарати для формування аптечок.

Окрім того, громада італійського міста Тревізо передала на потреби військовихрушники, постільну білизну, бандажі та засоби гігієни. Це, до речі, не перша допомога земляків, котрі проживають за кордоном. Раніше італійська громада закупила для військових зі Здоблунівщини, котрі перебувають у районі проведення АТО, рюкзаки та 65 упаковок кровоспинного препарату.
12 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Автомобіль для військових на Схід передала ОДА

Для потреб військових, задіяних у АТО на Сході країни, за згодою керівництва ОДА передали автомобіль ГАЗ-66.

Із Рівненщини на Схід відправили 900 літрів води

Сто упаковок по 9 літрів води зібрала територіальна громада Деражненської сільської ради Костопільського району. Така допомога зібрана у рамках акції «Збережи життя солдату», котра ініційована

Костопільчани зібрали для солдатів понад сто тисяч гривень

... під час благодійної акції «Збережи життя солдату».

Дубенщина зібрала для потреб армії 155 тисяч гривень

Якби українська армія, котра бере участь в антитерористичній операції на гарячому Сході країни, була оснащена усією необхідною амуніцією, втрати нашого війська на сьогодні не обраховувались десятками

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.
Популярные новости