Новости Ровно / АТО в Украине / Волонтери придбали військовим рації і знову збирають на безпілотник

Волонтери придбали військовим рації і знову збирають на безпілотник

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Завдяки старанням рівнян питання купівлі базової автомобільної рації Vertex VX-2100 закрито. Люди перерахували навіть трішки більше коштів, ніж потрібно. То ж автомобільна рація разом з 12 індивідуальними професійними раціями Vertex спаковані і вже їде в Рівне. Про це повідомив координатор групи волонтерів «Допомога армії — Рівне» Юрій Дюг.

Тим часом волонтери групи «Допомога армії — Рівне» мають нову проблему. Рівненські авіамоделісти вже зібрали готовий до бою безпілотник. Перший гексокоптер мав вже за кілька днів їхати в зону АТО. Але під час тестових польотів трапилась НП.

— Після зіткнення з деревами безпілотник потребує ремонту. Руки та мізки є. Треба гроші, щоб купити деталі. Хоча б 5000 грн. Можна звичайно чекати поки хлопці їх знайдуть десь, але Путін чекати не буде. Мусимо підняти машину і передати її у війська. Розвідники вже мало не плачуть так чекають цей апарат, — наголосив Юрій Дюг.

Нагадаємо, що тривають роботи з розробки більш потужного дальнього безпілотника, він вже навіть зробив пробний політ. Але треба ще багато всього доробляти. До речі, у Рівному є спеціалісти, які можуть допомогти з розробкою та виготовленням парашута для безпілотника? Хто може звертайтесь до Олег Шевчук (Oleg Shevchuk).

Тим часом закуплений у Франції безпілотник допрацьований у Києві та вирушає в зону АТО.
05 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному стартувала благодійна лотерея "Допомога армії - Рівне"

Кожен, хто придбає благодійний квиток вартістю 30 гривень - отримає шанс виграти поїздку на двох до Кракова!

Група волонтерів "Допомога армії – Рівне" оголошує проект "Народні рації ...

Активісти планують закупити для рівненських підрозділів засобів зв’язку на 40 тисяч гривень. Рації вже замовили за собівартістю виробництва. Їх мають найближчим часом привезти з-закордону.

У Рівному волонтери збирають гроші на закупівлю безпілотника для військових

Ще два тижні тому центр волонтерів несміливо думала про купівлю хоча б одного тепловізора. А зараз хоче купувати безпілотник.

У Рівному вирішили, як боротися з шахраями, які збирають гроші "на армію"

Єдиний координаційний центр для допомоги військовим від сьогодні запрацював на Рівненщині. Він об'єднав волонтерів та представників влади. Ідея об'єднання виникла не на рівному місці. Кажуть, таким

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.
Популярные новости