Новости Ровно / АТО в Украине / Три позашлязовики з Рівненщини відправили у зону АТО

Три позашлязовики з Рівненщини відправили у зону АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок разом з костопільськими волонтерами відправили у зону АТО на Схід три позашляховики.

«До мене постійно звертається наш батальйон «Горинь» з проханням привезти їм автомобілі для пересування у зоні АТО. Спільними зусиллями три такі машини ми вже відправили. Найближчим часом спільно з волонтерами з Костопільщини передамо бійцям ще два позашляховики», - повідомив Сергій Рибачок.

«Ми разом з побратимом Олександром Вірчиком відвозимо ці автомобілі хлопцям з «Горині» на Схід, - розповідає волонтер з Костополя Сергій Тершак. – Ці позашляховики хоч і не нові, але у хорошому стані. Бійці просять саме такі авто, оскільки вони мобільні та маневрені. Ми шукаємо такі машини у знайомих, друзів. Неабияк допомагають Юрій та Ігор Савицькі з Костополя. Наразі готуємо до відправки «Горині» ще два позашляховики».
02 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

В усіх школах Рівненщини розпочався навчально-виховний процес – Сергій Риба ...

Невдовзі у загальноосвітній школі села Дерть Рокитнівського району старі вікна замінять на енергозберігаючі. До того ж у селі відремонтують місцеву дорогу. Таке рішення прийняв голова Рівненської

Бійці «Горині» просять рівнян не нагнітати ситуацію у соцмережах

Із зони АТО повернувся в.о. головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненщини Андрій Бортнік. Він возив на Схід у місця дислокації батальйону «Горинь» та 51-ї

Батальйон «Горинь» повністю укомплектуваний бронежилетами

Батальйон добровольців «Горинь», який днями відбув у зону АТО, повністю укомплектований бронежилетами. Про це повідомив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Територіальний батальйон «Горинь» вже пройшов бойове хрещення в зоні бойови ...

Зі слів одного з бійців, частина батальйону потрапила під вогонь реактивної системи залпового вогню «Град».

Рівненським військовим на Схід відправили іще 10 бронежилетів

Як розповів учора, 14 липня, під час прес-конференції голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок, область чекає на поставку іще 25 бронежилетів, за які вже розрахувалися.
Популярные новости