У Рівному стартувала благодійна лотерея "Допомога армії - Рівне"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному стартувала благодійна лотерея  "Допомога армії - Рівне" Кожен, хто придбає благодійний квиток вартістю 30 гривень - отримає шанс виграти поїздку на двох до Кракова!Розіграш призів відбудеться 24 серпня на Майдані Незалежності.

Всі зібрані кошти витратять на закупівлю амуніції для армії. Волонтери таким чином хочуть зібрати хоча б 100 тисяч гривень.

Придбати благодійні квитки можна вже у наметі "Допомога армії - Рівне" на майдані Незалежності щодня з 13:00 до 19:00.У Рівному стартувала благодійна лотерея  "Допомога армії - Рівне"

Також розповсюджуватимуть квитки і наші волонтери на найбільших супермаркетах Рівного.

Крім того всі хто хоче допомогти в поширені благодійних квитків, а взяти на себе розповсюдження хоча б 100 квитків – просимо звертатися до координатора «Допомога армії-Рівне» Юрія Дюга - 098 07 16 101

20 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Група волонтерів "Допомога армії – Рівне" оголошує проект "Народні рації ...

Активісти планують закупити для рівненських підрозділів засобів зв’язку на 40 тисяч гривень. Рації вже замовили за собівартістю виробництва. Їх мають найближчим часом привезти з-закордону.

У Рівному волонтери збирають гроші на закупівлю безпілотника для військових

Ще два тижні тому центр волонтерів несміливо думала про купівлю хоча б одного тепловізора. А зараз хоче купувати безпілотник.

Рівненські рокери піснями про Путіна збирали гроші на армію

До допомоги армії у Рівному вирішили долучитися навіть неформальні молодіжні рухи. 19 липня рівненські рокери у МПК "Текстильник" відбувся фестиваль "Рок проти війни". Зібрані кошти рокери витратять

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.

Декілька десятків людей підтримали українську армію на народному віче

Сьогодні на Майдані Незалежності відбулось народне віче. На заході організатори збирали кошти на підтримку Української армії.
Популярные новости
Loading...