Новости Ровно / АТО в Украине / Батальйон Горинь продовжує виконувати бойові завдання в зоні АТО без втрат

Батальйон Горинь продовжує виконувати бойові завдання в зоні АТО без втрат

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Батальйон Горинь продовжує виконувати бойові завдання в зоні АТО без втрат

У Мережі інтернет усе частіше й частіше «вкидається» інформація про неймовірні успіхи та вікторії терористів у знищенні «укропів»: то розстріляли автобус в якому їхав ледь не весь «Правий сектор», то знищили 20 «айдарівців».

Остання новина про знищення батальйону «Горинь» примусила здригнутись усю Рівненщину.

Нагадаємо, що за даними терористів ними вогнем із РСЗВ «Град» був, практично, повністю знищений добровольчий батальйон «Горинь», сформований у Рівненській області.

Хочемо заспокоїти земляків бійців «Горині». До складу батальйону входить кілька рот і усі вони дислокуються в різних місцях. Так, дійсно одна із рот батальйону вже кілька днів перебуває в зоні постійних обстрілів із «Градів», та це вже стало звичним явищем і це уже нікого з хлопців не дивує.

За повідомленням координатора групи «Допомога армії Рівне» Вікторії Шинкаренко сьогодні, 15 серпня, вранці один із розвідників роти прислав повідомлення, що усі хлопці живі.

Таким чином, отримуємо ще одне підтвердження, що терористи намагаються посіяти паніку та нагнітають атмосферу страху та відчаю.

У свою чергу, координатор рівненської «Жіночої сотні» Ніна Скиба розповіла, що під час чергової поїздки в зону АТО важко поранили члена рівненської організації УНСО Сергія Пандрака.

Наразі Сергій знаходиться у харківському госпіталі. Йому ампутували ногу, під питанням, що буде з іншою. Кілька днів чоловік перебував у комі, сьогодні прийшов до свідомості.

Де і за яких обставин це трапилося – поки що не розголошується.

15 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дубровиччина продовжує збирати та відправляти гуманітарну допомогу на підтр ...

Населення району все активніше підключається до благодійної акції по збору продуктів довготривалого зберігання та інших побутових речей. Так, 5 серпня відправлено гуманітарної допомоги понад 13 тон

Батальйон «Горинь» повністю укомплектуваний бронежилетами

Батальйон добровольців «Горинь», який днями відбув у зону АТО, повністю укомплектований бронежилетами. Про це повідомив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Територіальний батальйон «Горинь» вже пройшов бойове хрещення в зоні бойови ...

Зі слів одного з бійців, частина батальйону потрапила під вогонь реактивної системи залпового вогню «Град».

Усіх бійців батальйону територіальної оборони «Горинь» так і не забезпечили ...

Заступник міського голови Рівного, обласний депутат Галина Кульчинська повідомила

Батальйон "Горинь" охоронятиме Рівненську АЕС

Про це йшлося під час інструктивно-методичної наради з питань проведення оборонно-мобілізаційних заходів в Рівненській області та вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців, які беруть
Популярные новости