У Рівному планують заборонити салюти на час АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному також вирішили ввести певні обмеження на розваги на час проведення антитерористичної операції на сході України.Так, на розгляд виконкому Рівного, засідання якого планується на 12 серпня, внесли проект рішення "Про заборону використання піротехнічних засобів на території міста Рівного".

"Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" із змінами та доповненнями, у зв’язку із складною ситуацією у державі, враховуючи звернення громадських організацій та мешканців міста, виконавчий комітет Рівненської міської ради вирішив:

1. Заборонити використання піротехнічних засобів (салютів, феєрверків) на території міста до моменту завершення антитерористичної операції.

2. Управлінню торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування (І. Остапенко) провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарської діяльності, що здійснюють її в галузі ресторанного господарства, щодо неухильного виконання п.1 цього рішення.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на суб’єктів господарювання закладів ресторанного господарства.

4. Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення (О. Лопачук) оприлюднити рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення доручити начальнику МВ УМВС України в Рівненській області Р. Мельнику, а організацію виконання – заступнику міського голови С. Васильчуку", – йдеться у проекті рішення.

06 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному продавці ринку пікетували прокуратуру

Торговці з центрального продуктового ринку Рівного пікетували міську прокуратуру. Аби знизити соціальну напругу, з пікетувальниками поспілкувався прокурор міста Тарас Ільящук.

Рівненщина починає відмовлятись від розваг під час АТО

Враховуючи трагічні події, що відбуваються щодня в Україні, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія Здолбунівської районної ради прийняла рішення про обмеження

Рівненська Народна Рада опинилась поза законом

Рівненська прокуратура оскаржилаоскаржити в суді рішення Рівнеради пр законність Народної Ради.

Суд задовольнив позов прокуратури щодо скасування рішення Рівнеради про стр ...

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тетяна Кравчук задовольнила позов прокурора міста Андрія Джуса щодо рішення Рівнеради.

У Рівному продовжать демонтувати незаконні тимчасові споруди

Рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» ухвалили на своєму засіданні члени Рівненського міськвиконкому. Зараз планують знести ще 6 незаконно
Популярные новости