У Рівненському аеропорту приземлився борт з пораненими місцевими бійцями із зони АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У рівненському аеропорту здійснив посадку військовий літак з Харкова, яким доставлено 32 поранених бійці. Усі вони – учасники антитерористичної операції на Сході України.Як повідомили у Рівненській облдержадміністрації, до цього солдати перебували на лікуванні у Харківському військовому медично-клінічному центрі. Під час польоту їх супроводжували медики.

- У бійців поранення переважно легкого та середнього ступенів. А саме – вогнепальні, міновибухові та осколкові. Перше, що питали хлопці після приземлення – чи дадуть їм спочатку вечерю. Звичайно, нагодуємо. Після цього, бійців розподілять по відділеннях, відповідно до діагнозів. Це переважно військові із західних областей України. На сьогодні наш госпіталь забезпечений усім необхідним, - розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

06 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Поранених бійців із зони АТО із Рівненщини привезли у місцевий госпіталь

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, нині у госпіталі в обласному центрі перебуває семеро поранених наших земляеків.

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

Стало відомо про трьох поранених військових з Рівненщини під час АТО

Рівненщина готова прийняти трьох військових, які отримали поранення у зоні АТО на Сході України.

Пораненого військового з Рівненщини знайшли у шпиталі Києва

У центральному військовому шпиталі Києва серед пацієнтів є військовий з нашої області.

Бійці внутрішніх військ зіштовхують з траси машини, які блокують рух їхніх ...

Відео з відповідною назвою, а саме: "Бійці внутрішніх військ скидають з траси машини, які блокують рух їхніх автобусів",  з"явилося в мережі. Нагадаємо, що кілька днів поспіль у Василькові,
Популярные новости
Loading...