Новости Ровно / АТО в Украине / Костопільчани зібрали для солдатів понад сто тисяч гривень

Костопільчани зібрали для солдатів понад сто тисяч гривень

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На закупівлю засобів захисту землякам, які нині працюють в районах антитерористичної операції, вже зібрано понад 180 тисяч гривень. Зокрема, вже придбано бронежилети, каски, тактичні окуляри, берці, комплекти військової форми, шльопанці, аптечки, спальні мішки, переговорні пристрої, компаси, біноклі, а також харчі та кухонне приладдя.

За словами голови РДА Юрія Кузнюка, акція ініційована райдержадміністрацією, до неї вже долучилися громадськість, місцеві депутати, трудові колективи, приватні підприємці та мешканці району. Благодійна акція «Збережи життя солдату» триває. Усім бажаючим надати матеріальну підтримку армії слід звернутися до Костопільської районної організації Товариства Червоного Хреста за адресою: м. Костопіль, вулиця 1 Травня, 7. Телефони для довідок: (257) 2-26-70 та 096-979-29-00.
31 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Дубровиччині зібрали майже 10 тонн гуманітарної допомоги на підтримку ук ...

Дубровицький район під безпосередньою координацією голови райдержадміністрації Юрія Лосіка та за участю управління агропромислового розвитку райдержадміністрації підтримав ініціативу голови

Дубенщина зібрала для потреб армії 155 тисяч гривень

Якби українська армія, котра бере участь в антитерористичній операції на гарячому Сході країни, була оснащена усією необхідною амуніцією, втрати нашого війська на сьогодні не обраховувались десятками

Дубенщина зібрала майже 60 тисяч на потреби армії

Станом на 17 червня Дубенщина зібрала 57 640 гривень на потреби армії.

Понад 600 тисяч гривень перерахували рівненським військовим

Понад 600 тисяч гривень перерахували військовим Оперативного командування Північ підприємці та організації області. Акцію військові оголосили ще 17 березня тоді ж і відкрили рахунок у банку.

Більше ста тисяч зібрали благодійники Рівненщини на бронежилети

116 тисяч 691 гривню саме таку суму станом на третю годину вівторка вже зібрали за ініціативи рівненської облдержадміністрації на купівлю засобів захисту для військовослужбовців благодійники.
Популярные новости