Новости Ровно / АТО в Украине / На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься централізовано. Про це на спільній прес-конференції розповіли голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, голова облдержадміністрації Сергій Рибачок та представники благодійних фондів та ініціатив допомоги військовим.


Зі слів голови обласної ради Михайла Кириллова, об'єднання зусиль громадських ініціатив та влади дозволить суттєво підвищити ефективність роботи.


– Допомога військовим сьогодні є пріоритетним завданням. Дуже багато людей цим займається та відсутність комунікації створює чимало проблем. Запуск роботи Координаційного центру допомоги силам АТО дозволяє нам узгоджувати, отримувати достовірну інформацію про реальні потреби військових та максимально ефективно їх забезпечувати, – каже Михайло Кириллов. – Також я сподіваюся найближчим часом нам вдасться навести лад зі збором коштів. Бо сьогодні гроші збирає багато людей, до яких є чимало питань.


Метою створення Координаційного центу допомоги силам АТО є збір матеріальної гуманітарної допомоги для військовослужбовців.


Представники громадських ініціатив та благодійних фондів, які об’єднали свої зусилля з владою зазначають, що з 29 липня кожен бажаючий зможе допомогти армії при цьому будучи впевненим, що ця допомога точно дійде до військових. Збір гуманітарної допомоги планується проводити у супермаркетах та інших місцях. Також вже працює єдиний склад, що знаходиться на вулиці Грушевського, 2а у Рівному. Туди небайдужі громадяни можуть приносити продукти, одяг та спецзасоби.


 Прес-служба Рівненської обласної ради.


28 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Військовому з Рівненщини збирають гроші на протез

До голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова звернулася Руслана Федорин – мати 21-річного контрактника Романа із села Птича Дубенського району з проханням надати матеріальну допомогу на

Рівненським військовим на Схід відправили іще 10 бронежилетів

Як розповів учора, 14 липня, під час прес-конференції голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок, область чекає на поставку іще 25 бронежилетів, за які вже розрахувалися.

У Рівному шукають волонтерів для роботи у пунктах прийому допомоги

Група волонтерів "Допомога армії – Рівне" розширює свою роботу.

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.
Популярные новости